ASANSÖR SEKTÖRÜ, İFTAR PROGRAMLARINDA BİR ARAYA GELDİ

Türk asansör sektörü her Ramazan Ayı'nda olduğu gibi bu Ramazan'da da iftar programlarında buluştu.

Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), iftar davetini 17 Mayıs 2019 Cuma günü Ankara’da Fevzi Hoca Et ve Balık Restoranı’nda gerçekleştirdi. İftar programına, ASFED’e bağlı derneklerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğü yetkilileri, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri ile Asansör ve Teleferik Dairesi Şube Müdürü İ. Menderes Büyüklü katıldı.

Tüm Asansör Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) İftar Programını 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Cemile Sultan Korusu Kırtepe Mevkii’nde yaptı. 300’ü aşkın konuğu ağırlayan TASİAD İftar Programı’na  başta İstanbul Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ümit Ünal olmak üzere çok sayıda bürokrat katılırken, ASFED Yönetim Kurulu ve dernek temsilcileri de programda hazır bulundu.

Anadolu Asansörcüler Derneği (ANASDER), iftar programını 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü Hilton Garden Gimat’ta gerçekleştirdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı programda ANASDER tanıtım filmi ile yapılan faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Konya Asansörcüler ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (KONAYDER), iftar programını 24 Mayıs 2019 Cuma günü Nov Otel’de gerçekleştirdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı program, bir süre faaliyetlerine ara veren derneğin tekrar aktif bir hale geldiğini gösterir nitelikteydi.

Kayseri Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (KAYSAD), iftar programını 24 Mayıs 2019 Cuma günü Garden Mahall Restaurant’ta gerçekleştirdi. Programa çok sayıda davetli katıldı.

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD) İftar Programını Kaşıkara Bursa Keyf-Et Steakhouse’da yaptı. Açık havada, güzel bir manzara eşliğinde gerçekleştirilen program, hoş sohbet eşliğinde sürdü.

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) iftar yemeği organizasyonunu 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü İzmir Karşıyaka Seyir Tepe Panorama Restorant’ta düzenledi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter