EAYSAD, 30. YILINI BEST WESTERN KONAK HOTEL'DE KUTLADI

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 23 Kasım 2019 Cumartesi günü Best Western Konak Hotel'de düzenlediği programla 30. yılını kutladı.

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 23 Kasım 2019 Cumartesi günü Best Western Konak Hotel’de düzenlediği “30. Yıl Kutlama Gecesi” ile 30. yılını kutladı.

Konu ile ilgili EAYSAD tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer erildi: “EAYSAD, geçmişiyle, geleceğiyle ülkemizde ve bölgemizde en tecrübeli, teknik donanıma sahip en saygın kişileri barındıran, aranılır sektörel bir dernek olarak 30 yıllık serüveninde çok büyük başarılara imza atmıştır.

EAYSAD’ın, kurumsal kimliğini kazanmasında katkıları olan ve bugünlere ulaşmasında büyük gayretler gösteren; kurucu başkanlarımıza, onursal üyelerimize, bizden önce görev almış meslektaşlarımıza, her anlamda manevi ve maddi desteklerini esirgemeyen tüm üye firmalarımıza, işbirliği içerisinde olduğumuz tüm kamu kurum kuruluşlara öncelikle teşekkür ediyoruz.”

EAYSAD’ı anlatan bir slayt gösterisi ile başlayan “30. Yıl Kutlama Gecesi” EAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mert Öğüşlü’nün konuşması ile devam etti. Konuşmaların ardından başlayan plaket töreninde, “30 Yıl” ve “25 Yıl” özel ödülleri üyelere takdim edildi.

Ayrıca EAYSAD’a sağlamış oldukları katkılardan dolayı; Serdar Tavaslıoğu, Ünsal Solmazoğlu, Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele ve EAYSAD’ın uzun yıllardır genel sekreterliğini yürüten Ayper Kaya plaket alan isimler oldu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter