TASİAD VE İL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN SEKTÖREL ZİYARET PROGRAMI

Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürlüğü koordinasyonu ve Tüm Asansör Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) organizasyonuyla sektörel ziyaret programı başlatıldı.

İstanbul Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü koordinasyonu ve Tüm Asansör Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) organizasyonu ile kamu ve özel sektör arasındaki işbirliğini güçlendirmek amacıyla sektörel ziyaret programı planlandı.

Planlanan ‘Sektörel Ziyaret’ programının ilk turu Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürü Yüksek Mimar Ümit Ünal, Şube Müdürü Şevki Şarlıoğlu, Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) Yönetim Kuulu Başkanı Ahmet Fikret Gökhan ve TASİAD Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet ile 6 Şubat 2020 Perşemmbe günü yapıldı.

‘Sektörel Ziyaret’ programının ilk turunda Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) üyesi olan firmalardan Centa Dış Ticaret, Yeterlift Asansör, Arkel Elektronik, Passlift Asansör, Genemek, Nagel Makina ve Yücel Makina ziyaret edildi. Üretici firmalardan oluşan ev sahipleri konuklarına üretim tesislerini gezdirerek faaliyetleri, kullandıkları teknoloji, makina parkurları, istihdam sayıları ve ürettikleri ürünler gibi konularda bilgi aktardı.

Kamu, meslek örgütü ve özel sektör temsilcilerinin biraraya geldikleri porgram, sektörel konularda farklı bakış açılarıyla görüş alışverişinde bulunulmasına da olanak sağladı. Yapılan görüş alışverişi ve istişare sohbetlerinde sektör sorunları ve talepler dile getirilirken, kamunun üreticilere sağladığı destekler de anlatıldı.

Yapılan program ile ilgili olarak açıklama yapan Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürü Yüksek Mimar Ümit Ünal, “Kamu, sanayi ve sivil toplum kuruluşları arasında düzenlenen bu tarz çalışmalar hem özel sektörün hem de kamunun birbilerini daha yakından tanıyarak fayda sağladığı etkinliklerdir. TASİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Fikret Gökhan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmek istiyorum. Başlatmış olduğumuz ziyaret programı sonrasında kamu ve özel sektör arasında sağlayacağımız iyi işbirliğinin Türk asansör sanayisinin geleceği bakımından büyük önem taşıdığını bir kz daha belirtmek isterim. Bu işbirliğinin artması ve sürdürülebilir bir zemine oturması için sektöre yönelik ziyaretlere devam edeceğiz” dedi.

TASİD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Fikret Gökhan da Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürü Ünal’a sektöre gösterdiği yakın alakadan dolayı teşekkür etti. TASİAD olarak sektörün faydasına projeler üretmeye devam edeceklerini ifade eden Gökhan, ziyaretlerin asansör sektörünün geldiği noktayı kamuya yerinde göstermek adına önemli bir fırsat olduğunu dile getirdi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter