İSTANBUL İL MÜDÜRÜ ÜNAL: KONTROLLER GÜNDEMİMİZDE

Asansörlerde Periyodik Kontroller toplantısına katılan Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürü Y. Mimar Ümit Ünal, ürün güvenliği stratejisi bağlamında asansör konusunun her zaman gündemlerinde olduğunu kaydetti.

Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürü Y. Mimar Ümit Ünal, Çekmeköy Belediyesinde gerçekleştirilen Asansörlerde ‘Periyodik Kontroller’ toplantısına katıldı. İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda Bakanlığın konuyla ilgili çalışmaları hakkında bilgi aktaran İl Müdürü Ünal, “Bakanlığımız, ürün güvenliği stratejisi bağlamında asansör konusunu her zaman gündeminde tutmaktadır. Vatandaşlarımız her gün kullandıkları asansörler için sağlıklı hizmet alabilmelidir. Bu konuda asansörlerin yıllık muayeneleri ile ilgili olarak yetkilendirilen A tipi muayene kuruluşlarıyla sürekli iş birliği halindeyiz” dedi.

Hizmetlerin verimliliğini artırmaya yönelik değerlendirme ve planlama çalışmalarının sıkı bir şekilde devam ettiğini anlatan Ünal, “Bu konuda tüketici bilinci de hizmetlerin kalitesini artırma yolunda önem taşımaktadır. Vatandaşa hizmet noktasında kamu kurumları ile vatandaş arasındaki iş birliğini de mümkün kılmamız gerekmektedir. Bu hedefle 2020 yılında bugün gerçekleştirdiğimiz gibi vatandaşlarımızı bilgilendirmeye yönelik toplantılara da ağırlık vermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Çekmeköy ilçesindeki site yöneticilerinin ve sektör firmalarının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Yazıcı ve A Tipi Muayene Kuruluşu RoyalCert Teknik Koordinatörü Muzaffer Yaşar da kendi çalışmalarına ilişkin sunumlar gerçekleştirdi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Hayırlı bayramlar... https://t.co/QENKy5mQyi
den/dan Instagram
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun😊 . . . . . . . . . . . . . #asansörvizyondergisi #liftvision #iyibayramlar… https://t.co/u6lEJjveWB
https://t.co/0HYiCqffwA
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter