INELEX 2020, İZMİR ASANSÖR SEMPOZYUMU İLE BİRLİKTE YAPILACAK

Nisan ayında yapılması planlanan 12’nci Uluslararası Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı (INELEX) 2020, tarih değiştirerek 15-17 Ekim 2020 tarihleri arasında Tepekule Kongre Sergi ve İş Merkezinde, İzmir Asansör Sempozyumu ile birlikte yapılacak.

Efor Fuarcılık, İzmir Asansör Sempozyumu ile eş zamanlı olarak düzenlenmesi kararlaştırılan INELEX 2020 fuarı ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Sektörden gelen yoğun talep üzerine alınan bu karar ile fuar ve sempozyum, katılımcı ve ziyaretçiler için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca gelen ziyaretçiler fuar ile eş zamanlı olarak Makina Mühendisleri Odası (MMO) ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) tarafından gerçekleştirilecek olan Asansör Sempozyumu’nda sektördeki bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılması, fuarda da yeni ürün ve teknikleri görme imkanına sahip olacaklar.”

Bölgedeki oda ve dernekler ile birlikte alınan tarih değişikliği kararının katılımcı sayısında da artış getirmesinin beklendiği de fuar yetkililerince ifade edildi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter