TASİAD ve İL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN SEKTÖREL ZİYARET PROGRAMI-2

Sanayi ve Teknoloji İstanbul İl Müdürlüğü koordinasyonu ve Tüm Asansör Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) organizasyonuyla başlatılan sektörel ziyaret programı na devam edildi.

Türk Asansör Sektörünün önemli derneklerinden Tüm Asansör Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TASİAD) organizasyonu ile İstanbul Sanayi İl Müdürü Ümit Ünal ve Şube Müdürü Şevki Şarlıoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen “Sektörel Ziyaret Programı”na devam edildi.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından "Stratejik Sektörler" kategorisine alınan asansör sektörünün yerli ve milli dönüşümünü hızlandıracak, yüksek teknolojili ürün geliştirmeye yönelik destekler İstanbul Sanayi İl Müdürü Ümit Ünal ve Şube Müüdürü Şevki Şarlıoğlu tarafından firma temsilcilerine anlatıldı. İstanbul Sanayi İl Müdürü Ümit Ünal asansör sektörüne değer katan firmalaın her zaman yanında olduklarını kaydetti.

TASİAD Başkanı Ahmet Fikret Gökhan da ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada; “Ziyaretlerini gerçekleştirdiğimiz üye firmalarımızın üretim süreçlerini yerinde inceleyip firma yetkilileri ile sektör ve firma sorunları üzerine istişarelerde bulunduk.

Sanayici üye firmalarımızdan Bulut Makina, Artan Asansör ve Önder Asansör’ü 4 Mart 2020 Çarşamba günü ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde nazik ev sahipliklerinden dolayı Bulut Makine’den Sabit Bulut’a, Artan Asansör’den Hakan Aydın’a ve Önder Asansör’den İbrahim Bulut’a teşekkür ederiz. yine ziyaret programımız kapsamında sanayici üye firmalarımızdan Akar Asansör Motor Makina’yı ziyaret ettik. Akar Asansör’ün üretim sürecini yerinde incelerek Firma Yetkilisi Değerli Üyemiz Rıfat Demiröz ile sektör sorunları üzerine istişarelerde bulunduk.

Türk Asansör Sektörünün öncü ve köklü derneği TASİAD Olarak, İstanbul Sanayi İl Müdürümüz Ümit Ünal ve Şube Müdürü Şevki Şarlıoğlu’nun değerli destek ve katılımları ile Şubat ayının 3. haftasında üye firmalarımız Engin Asansör & Makina, Metroplast Asansör ve Fabre Asansör’ü de ziyaret ettik.

Şubat Ayının 4. haftasında ise sanayici üye firmalarımızdan Stoper Endüstriyel Ürünler, Mp Yener & Övünç Asansör ve Aybey Elektronik bizleri ağırladı.

Yaptığımız ziyaretlerimizde nazik ev sahipliklerinden dolayı tüm firmalarımızın değerli temsilcilerine teşekkür ederiz.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Perşembe, 09 July 2020 09:39
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter