Interlift büyümeye devam ediyor. Asansör sektörünün lider fuarları arasında yer alan ve bu yıl 17-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Interlift yeni ziyaretçi rekorunu kırdı.

Fuar şirketinden yapılan açıklamada fuarda eş zamanlı yapılan anket sonuçlarına yer verildi. Interlift Fuarı’nın kurulduğu yıldan itibaren yakaladığı başarı ve giderek artan katılımcı ve ziyaretçi sonuçlarına dikkat çekilen anket çalışmasında, katılımcı firmaların da her geçen yıl fuardan elde ettikleri verimin arttığı kaydedildi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “1991 yılında ilki gerçekleştirilen Interlift Fuarı her yıl büyümeye devam ediyor. Fuarın düzenleyici firması olan AFAG, her geçen yıl fuarın katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırarak önemli bir başarıya imza attı. Son olarak 2017 yılında 17-20 Ekim tarihleri arasında yine Almanya’nın Augsburg Kentinde düzenlenen Interlift Fuarı, 574 şirketin rekor katılımından sonra 21 bin 260 ziyaretçi sayısı ile de bir başka büyük başarı daha elde etti. Fuarı ziyaret eden yabancı ziyaretçilerin oranı yüzde 60 iken, Interlift 2017’ye 114 ülke katıldı ve yeni bir rekora daha imza atıldı.

 

Uluslararası asansör sektörü, ileride yaşanacak gelişmelerin iki yıl öncesine kıyasla daha da pozitif olacağını tahmin ediyor. Yapılan araştırmalarda ve düzenlenen anket çalışmalarında ankete katılan sektör profesyonellerinin yüzde 34’ü yüksek artış gösteren bir eğilimi öngörürken, toplamda yüzde 71’i asansör pazarının daha da iyi olacağını düşünüyor. Tüm dünyada hakim olan kentleşme trendi nedeni ile bunlar şüphesiz ütopik hayaller değil.

 

Interlift 2017: Üst düzey ziyaretçilerden tam not aldı

Interlift 2017 yine dünyadaki asansör uzmanlarının bir araya geldiği lider bir platform oldu. Ziyaretçilerin yüksek kalitesi temsili anket üzerinden tekrar onaylandı. Anket sonuçlarına göre; ziyaretçilerin yüzde 85’i şirketlerinde alınan yatırım kararlarında söz sahibi. Hatta yüzde 32’si en üst mercilerde yer alıyor. Bu nedenle Interlift değerlendirmeleri daha da büyük anlam içeriyor: Asansör uzmanlarının yüzde 70’i fuara 1 (= pekiyi) veya 2 notunu verirken, yüzde 25’i 3 notunu uygun gördüler.

 

Interlift’e katılım sağlayan firmalar mükemmel katılım sonuçları elde ettiler

İki yıl önce olduğu gibi Interlift katılımcı firmaları, mükemmel katılım sonuçlarının haklı sevincini yaşadılar. Stant açan şirketlerin yüzde 69’u fuar katılım deneyimlerine 1 (= pekiyi) ve 2 notunu verirken, yüzde 22’si 3 notunu verdi. Interlift fuarında başlayan ve fuar sonrasında devam eden ticari ilişkilerden beklentiler çok yüksek. Şirketlerin yüzde 22’si yeni ticari ilişkiler kurma fırsatı açısından fuara 1 notunu (= pekiyi) verirken, yüzde 41’i 2 notunu, yüzde 27’si ise 3 notunu verdi.

 

Augsburg İtalyan asansör sanayisinin ikinci evi oldu

Yaklaşık 100 İtalyan asansör şirketi Interlift 2017 Fuarı’na katılarak bugüne kadar gerçekleşen en yüksek katılımı gösterdi. Ve ilk kez Birleşen Üreticileri Birliği (ANICA)’nın yanı sıra, ANACAM ile birlikte İtalyan ziyaretçilerin menfaatlerini temsil eden bir birlik de fuara katıldı. İtalya’nın asansör şirketleri için Interlift, küresel anlamda, dünya pazarına en önemli erişim noktası haline geldi. Augsburg uzun yıllardır Interlift’e katılan İtalyan şirketlerinin ikinci vatanı oldu.

 

Hazırlıklar kısa süre sonra başlayacak: Interlift 2019: 15 ile 18 Ekim tarihleri arasında

Uluslararası fuarların hazırlık dönemi çok uzun sürmekte. Bu nedenle fuarın ev sahibi olan AFAG Messe und Ausstellungen GmbH için soluk alacak çok da vakit yok. Kısa bir süre sonra Interlift 2019’un hazırlık çalışmaları başlayacak. Katılım dokümanları ise 2018 yılı başında sunulacak.”

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter