INTERLIFT'TE 3. KEZ YER ALDIK

Bu yıl 17-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Interlift Fuarı’na Asansör Vizyon ve Lift Vision Dergilerimiz ile üçüncü kez katılmanın mutluluğunu yaşadık.

Türkiye’nin katılımcı bazında beşinci sırada yer aldığı Interlift Fuarı’nda, bizler de Hall 6’da 6007 numaralı standımızda, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ziyaretçilerimizi ağırladık.

Vizyon yayıncılık bünyesinde yayınlanan dünyada neredeyse tüm ihtisas fuarlarına katılan Asansör Vizyon ve Lift Vision Dergilerimiz ile bu yıl üçüncü kez Interlift’te yer aldık. 17-20 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Augsburg Kenti’nde 13’üncü kez düzenlenen Interlift Fuarı’nda, Hall 6 6007 numaralı standımızda ziyaretçi ve okuyucularımız ile buluştuk. Türkiye’nin 39 firma ile yer alarak katılımcı bazında ilk 5’e girdiği Interlift 2017 Fuarı, ziyaretçi akınına uğradı. Türkiye’den de Türk asansör sektörü temsilcilerinin büyük rağbet gösterdiği fuarda, standımız yine ziyaret edilmeden geçilmedi. Türkiye’de 8’inci yılına giren ve en yaygın dağıtım ağına sahip olan Asansör Vizyon Dergimiz ve beşinci yılında 3 kez Interlift’te boy gösterdiğimiz Lift Vision Dergimiz yine Interlift Fuarı’nda ilgiyle takip edildi.

 

Interlift 2017’ye bu yıl Türkiye’den ciddi bir ziyaretçi akını yaşandı. Arap ve Ortadoğu ülkelerinden ziyaretçi görmediğimiz fuara Türk asansör sektörü temsilcileri yoğun ilgi gösterdi. Bizler yine standımızda Türkiye’den fuara ziyaret için gelen çok sayıda sektör temsilcimiz ile karşılaştık ve kendilerini standımızda ağırlayarak sohbet ettik. Dergimiz aracılığı ile fuarda bizleri ziyarete gelen ve dergilerimizi inceleyen tüm okuyucularımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

16-18 Mart 2020'de Cezayir'deyiz https://t.co/MA2iaImwPi
ON MARCH 16-18, 2020 LIFT SECTOR WILL MEET IN ALGERIA https://t.co/omtDM9IQHf
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayat… https://t.co/2f27JxJZ3F
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter