Kleemann geleneksel fuar yemeğiyle basın kuruluşları ve bayilerini ağırladı. Sektörün öncü firmalarından Kleemann, Interlift Fuarı’nda geleneksel hale gelen yemek daveti ile distribütörlerini ve basın kuruluşlarını ağırladı.

Interlift Fuarı’nda her yıl düzenlediği yemek daveti ile dünyanın çeşitli noktalarında faaliyet gösteren distribütörlerini ve uluslararası basın kuruluşlarını ağırlayan Kleemann’ın bu seneki daveti Riegele BrauWelt’te gerçekleştirildi. Davet, 19 Ekim akşamı yapıldı. Davete Kleemann’ın dünya genelinde çeşitli ülkelerde işbirliği yaptığı distirbütörleri ve asansör sektöründe yayın yapan basın kuruluşları katıldı. Türkiye’den Asansör Vizyon ve Lift Vision Dergilerini temsilen İmtiyaz Sahibimiz Özhan Şerefli ve Yayın Koordinatörümüz Cem Öztürk’ün katıldığı davette, katılımcıları Kleemann yetkilileri; Grup Üst Düzey Yöneticisi Kostas Koukountzos, Genel MüdürüNikos Koukountzos, Ticari DirektörüLazaros Asvestopoulos, Kleemann Grup Ticari Direktörü ve Kleemann Asansör Başkanı Apostolos Kalyvas, Uluslararası Satış Direktörü George Moschovakıs karşıladılar.

 

Davet öncelikle Almanya’nın köklü firmalarından Riegele’nin fabrika gezisi ile başladı. Ardından akşam yemeğine geçildi. Yemek daveti esnasında Kleemann’ın son dönem faaliyetleri ve yatırımları anlatıldı. Kostas Koukountzos, Kleemann’ın çalışmalarını anlattı. Dünya genelinde elde edilen üretim üslerinden ve satış hedeflerinden bahseden Kostas Koukountzos, fuarla ilgili izlenimlerini de paylaştı.

 

Yemek daveti gece boyu sürerken katılımcılar güzel ve keyifli bir akşam yaşadılar.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter