Hindistan Fuarı Başarı ile Tamamlandı

Hindistan Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı 2018, 27 Şubat 1 Mart tarihleri arasında Mumbai Bombay Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplamda 9 bin 400 ziyaretçinin takip ettiği fuara 17 ülkeden 174 firma katıldı.

Hindistan Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı 2018 (IEE EXPO), bu yıl yüzde 15’lik bir büyüme ile tamamlandı. Başta Hindistan olmak üzere, Çin, Almanya, Japonya, İtalya, Hollanda, İsviçre, Türkiye, İngiltere ve ABD’li firmaların stant açarak ürün ve hizmetlerini sergiledikleri fuar, uluslararası katılımda da önemli bir artış sağladı. Fuara Türkiye’den Arkel, Hedefsan ve Prolift firmalarımız katılırken, burada açtıkları stantlarda markalarımız ürün ve hizmetlerini sergilediler. Önümüzdeki dört yıl içinde yüzde 50’nin üzerinde bir büyüme beklenen Hindistan asansör sektörünün 2021 yılına kadar 175 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

 

Önümüzdeki dört yıl içinde beklenen yüzde 50’nin üzerinde bir büyüme, Hintli asansör ve yürüyen merdiven sektörünü ve Hindistan’ı bu alanda dünya pazarında öne çıkarırken, yaşanacak artış ile birlikte Hindistan pazarı en büyük pazarlardan biri haline gelecek. Pazarın hali hazırdaki büyüklüğü, dünya asansör sektörünün dikkatini çekerken, sektörün bu denli canlı oluşu pazara hakim olmak veya yeni girmek isteyen firmalar için de Hindistan Fuarı’nı cazip kılıyor.

 

IEE EXPO 2018’de ziyaretçilere lüks ve üst düzey teknolojiler sunulurken, tüm asansör ve yürüyen merdiven örnekleri de sergilendi. Fuarda potansiyel alıcılarla iş görüşmeleri yapıldı. Fuarı toplam 9 bin 400 ziyaretçi takip ederken, yapılan iş görüşmeleri tarafları memnun etti.

 

IEE Expo fuarında sergilediği deneyimini paylaşan Mas Industries Pvt Ltd. Genel Müdürü Sayın Mahmood Kazi şunları söyledi: “IEE Expo 2018’de en önem verdiğimiz ürünlerimizi sergiledik ve burada sergilediğimiz ürünlerin çok iyi bir yanıt aldığını gördük.”

 

Creestaa Asansörler Direktörü Sneha Rewale, ise şunları paylaştı: “IEE Expo’daki deneyimimiz harika oldu. Bu platformdaki rekabet gerçekten çok iyi ve stantları ziyaret eden son derece profesyonel sektör temsilcilerimiz var. Burada yaptığımız görüşmeler işimize pozitif yansıyarak bizleri geliştirir iken, ilerleyen dönemlerde olumlu iş fırsatları bekliyoruz.”

Fuar aynı zamanda seminer ve düzenlenen paneller ile de dikkat çekti. Dikey taşımacılık sektörünün güncel dinamikleri hakkında bilgi veren bir seminerde; Madras Danışmanlık Grubu Başkanı Shankar Gopalkrishnan, “Asansör ve yürüyen merdiven piyasası 2017 yılında 115 milyar ABD Doları seviyesinde gerçekleşti. 2021 yılı dikey gayrimenkul büyümesini destekleyecek yenilikçi çözümlere ihtiyaç duyan ekonomik konut sektöründen büyük talep bekleniyor” dedi.

 

Başarılı bir şekilde sona eren ve heyecanla beklenen bir sonraki Hindistan Fuarı ise 27 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter