INELEX 2018’DE, YİNE DOSTLARIMIZLA BİR ARADAYDIK

Her fuarda olduğu gibi INELEX 2018’de de yerimizi alarak dostlarımızla bir araya geldik. Fuar boyunca gerek standımızda gerekse firmalarımızın stantlarında yaptığımız sohbetlerle sekörün nabzını tutmaya devam ettik.

Bu sene 11.’si düzenlenen INELEX 2018 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’nda yine dostlarımızla bir araya geldik.

 

Asansör Vizyon ve Lift Vision dergilerimizin yeni sayıları ile katıldığımız INELEX 2018’de gerek standımızda gerekse firmalarımızın stantlarında yaptığımız sohbetlerle sekörün nabzını tutmaya devam ettik. INELEX 2018 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’nın bir önceki fuara göre hem katılımcı hem de ziyaretçi bakımından olumlu yönde gelişmiş olduğu da gözlerden kaçmadı.

 

Yaklaşık 150 firmanın katılımcı olarak yer aldığı INELEX 2018, Türkiyenin dört bir yanında ziyaretçi ağırlarken, 30 ülkeden gelen sektör profesyonelleri de fuarda Türk Asansör Sektörü’nün geldiği son noktayı inceleme imkanı buldular. Fuarın hareketli olmasında hem fuar şirketinin hem EAYSAD’ın yoğun çalışmalarının yanısıra EN 81-20’ye uyumlu yeni ürünlerin etkisi olduğu da konuşulanlar arasındaydı.

 

 

 

 

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter