INELEX 2018 SEMİNERLERİ DE İLGİ ODAĞI OLDU

INELEX 2018 Fuarı kapsamında düzenlenen seminer ve paneller de yoğun ilgi gördü. Asansör sektör profesyonelleri, EMO, MMO ve Bakanlık temsilcileri sektördeki yenilikler hakkında davetlilere bilgi verdi.

26- 28 Nisan tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleştirilen INELEX 2018 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı seminer ve panel programı ile de dolu dolu bir fuarı geride bıraktı.

 

INELEX 2018 Fuarı kapsamında düzenlenen seminer ve paneller de yoğun ilgi gördü. Asansör sektör profesyonelleri, EMO, MMO ve Bakanlık temsilcileri sektördeki yenilikler hakkında davetlilere bilgi verdi.

 

Fuar seminer ve panel programında ilk gün firmalara ayrıldı. Firma sunumları 26 Nisan Perşembe günü saat 13.00’da GETA’nın “Uluslararası marka yaratmada bir iş modeli GETA” konu başlıklı sunumu ile başladı.

 

GETA’nın sunumunun ardından Adal & Step Asansör’ün “Asansörde Montaj, Revize ve Yönetim Sistemleri” sonrasında da MC-Lift’in “TS En 81-28: Yolcu ve Yük asansörlerinde uzaktan alarm” başlıklı sunumları dinleyiciler ile paylaşıldı.

 

INELEX 2018 seminerlerinin ikinci günü Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası Temsilcisi ve Enerji Danışmanı Bülent Çarşıbaşı’nın sunumu ile başladı. Bülent Çarşıbaşı’nın sunumu “Artık Akım Anahtarı – Topraklama – Asansörde Enerji Kalitesi” konularını kapsadı.

 

Bülent Çarşıbaşı’nın sunumunun ardından saat 15.00’da “Tasarım Tebliğ ve Uygulamaları“ isimli panele geçildi.

 

“Tasarım Tebliğ ve Uygulamaları“ konu başlıklı panelin moderatörlüğünü Serdar TAVASLIOĞLU yaparken paneli birinci oturumunda T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü Asansör ve Telefirik Sanayi Şubesi Temsilcisi olarak İlyas Menderes Büyüklü söz aldı.  İlyas Menderes Büyüklü “Tasarım Tebliğ ve Uygulamaları Hakkında Bilgilendirme” konulu sunumuyla sektör profesyonellerinin merak ettiği konulara ışık tuttu.

 

“Tasarım Tebliğ ve Uygulamaları Hakkında Bilgilendirme” konulu panelde İlyas Menderes Büyüklü’nün sunumunun tamamlanması ile Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Elektrik Mühendisleri Odası Temsilcisi olarak Onur Ercan, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Makine Mühendisleri Odası Temsilcisi olarak S. Zafer Güneş ve Ege Asansörcüler ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği Başkan Yardımcısı Oğuz Yanık sırasıyla “Tasarım Tebliğ ve Uygulamaları Hakkında Bilgilendirme” panelinde kendi sorumluluk ve temsil alanları doğrultusunda sunumlarını yaptı.

 

Ayrıca “Tasarım Tebliğ ve Uygulamaları Hakkında Bilgilendirme” konulu panelde İzmir Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanığı Temsilcisi ile İzmir Mimarlar Odası Temsilcisi de hazır bulundu.

 

Fuarın ve seminerlerin son günü olan Cumartesi günü saat 14.00’da Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Makine Mühendisleri Odası Temsilcisi S. Zafer Güneş tekrar kürsüye çıkarak “TS EN 81\20 ye göre Asansör Periyodik Kontrollerine Bakış” konulu sunumunu katılımcılar ile paylaştı.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter