AYSKAD’DAN, INELEX 2018’DE RENKLİ LANSMAN

INELEX 2018 Fuarı’nda, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği (AYSKAD) tarafından düzenlenen lansman fuara renk kattı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen ‘AYSKAD INELEX Lansmanı’nda katılımcılar dernek hakkında bilgi aldılar.

İzmir’de gerçekleştirilen INELEX 2018 Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı’na Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği (AYSKAD) tarafından düzenlenen lansman renk kattı. Asansör sektöründe faaliyet gösteren 28 kadın kurucu üye ile dernekleşen AYSKAD aynı zamanda Türk Asansör Sektörünün ilk kadın derneği unvanına da sahip.

 

Aynı zamanda Türk asansör sektörünün 7 önemli sivil toplum kuruluşunun kadın temsilcilerinin bir arada bulunduğu AYSKAD, ilk gene kurulunun ardından INELEX 2018 Fuarında düzenlediği lansman ile kendini anlattı.

 

İlk Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Yasemin Bulut, düzenlenen lansmanda yaptığı konuşmada AYSKAD’ın kuruluş amaçlarını üç ana başlıkta özetledi.

 

Başkan Yasemin Bulut, AYSKAD’ın ilk olarak asansör ve yürüyen merdiven sanayisinde yer alan kadınların, iş dünyasındaki statülerini güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi. Sektörde faaliyet gösteren kadınların ülke ekonomisine katkılarını arttırmayı ve asansör sektörüne daha fazla kadın iş gücünü dahil etmeyi istediklerini ifade eden AYSKAD Başkanı Yasemin Bulut, bir diğer hedeflerini de; “Asansör sektörünün mesleki, teknik, ahlaki ve profesyonel anlamda gelişimi için eğitim, enformasyon, organizasyon ve strateji destekleri vererek, sektörün büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz” şeklinde aktardı.

 

Türk Asansör Sektörünü uluslararası platformlarda temsil etme amacını taşıdıklarını kaydeden Yasemin Bulut, sektörden aldıkları güç ve güçlü yönetim kurulu ile önemli projelere imza atacaklarını bildirdi.

 

INELEX AYSKAD Lansmanında Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği (AYSKAD) Yönetim Kurulu Üyeleri de tanıtıldı. Lansmanda AYSKAD’dan şu isimler hazır bulundu. AYSKAD Başkanı Yasemin Bulut, AYSKAD Başkan Yardımcıları; Ebru İleri, Ela Kocatepe, Dilek Dilek, AYSKAD Genel Sekreteri Gülay Pala, AYSKAD Sayman Üye Gönül Kaya, AYSKAD Yönetim Kurulu Üyeleri; Deniz Demirkaplan, Meltem Buger, Nermin Boyacıoğlu, Özlem Altunkaya, Serap Demir. AYSKAD Denetleme Kurulu Üyeleri Songül Aydın, Özlem Zayim, Tansel Namlıses ve AYSKAD üyelerinden; Selda Baloğlu, Özlem Efir, Gülgün Gülol, Fulya Ürgine, Neslihan Tuç, Serap Aydın,Dilek Öğüşlü, Berrin Bayraktar, Nuray Eyigele İşleyen, Şükran Demir, Nurcan Ekiz, Neslihan Coruk, Şehnaz Ekinci.

 

 

 

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter