2018 ÇİN ULUSLARARASI ASANSÖR FUARI’I 130 BİN PROFESYONEL ZİYARETÇİYİ AĞIRLADI

8-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Şangay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen  2018 Çin Uluslararası Asansör Fuarı (WEE EXPO 2018), dünyanın her yerinden gelen asansör sektörü profesyonellerine ev sahipliği yaptı.

WEE EXPO 2018’i Türkiye’den de birçok firma ziyaret ederken; Genemek, Veldo Teknoloji, Mekisan Asansör kendi stantlarıyla Cersan Asansör bayisi olduğu GMW ve İda İstanbul Lift de bayisi olduğu GEM ile fuardaki yerini aldı.

8-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Şangay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen  2018 Çin Uluslararası Asansör Fuarı (WEE EXPO 2018), dünyanın her yerinden gelen asansör sektörü profesyonellerine ev sahipliği yaptı.

 

WEE EXPO 2018’i Türkiye’den de birçok firma ziyaret ederken; Genemek, Veldo Teknoloji, Mekisan Asansör kendi stantlarıyla, Cersan Asansör bayisi olduğu GMW ve İda İstanbul Lift de bayisi olduğu GEM ile fuardaki yerini aldı.

 

Dünyanın en büyük asansör fuarlarından biri olan Çin Uluslararası Asansör Fuarı, etkisini her geçen yıl daha da arttırıyor. Katılımcılar, en yeni ürünlerini ve teknolojilerini dünyaya göstermek için bu platformu kullanıyor ve küresel asansör sektörünün aktörleri ile fikir alışverişinde bulunabiliyor.

 

WEE EXPO Çin Uluslararası Asansör Fuarı bu sene, asansör sektörünün tüm alanlarını kapsayan; Almanya, ABD, Japonya, Kore, İtalya, Hindistan, Türkiye, Singapur, Birleşik Krallık başta olmak üzere 20’den fazla ülkeden toplam 130 bin yerli ve yabancı profesyonel ziyaretçiyi, bin 200’den fazla katılımcı ve sektörel medyayı, toplam 135 bin metrekarelik bir sergi alanıda ağırladı.

 

Fuarda; asansör sanayisi ürünleri, teknolojisi ve ilgili ekipmanları ile son yenilikler sergilendi.

 

Asansör endüstrileri işbirliği ve ticari bir platform olan WEE EXPO 2018’de, 20’den fazla da teknik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

Katılımcılarına; yenilikçi asansör ve yürüyen merdiven ekipmanlarını Doğu Asya ve tüm dünyaya sergileme imkanı veren WEE EXPO’nun bir sonraki buluşması 06-09 Mayıs 2020 tarihinde yine Şangay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter