WEE EXPO 2018’DE, ÇİN VE DÜNYA ASANSÖR SEKTÖRÜNÜN NABZINI TUTTUK

Vizyon Yayıncılık tarafından yayınlanan ve Türk Asansör Sektörü’nün dünyaya açılan penceresi olan Lift Vision dergimiz ile Şangay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen 2018 Çin Uluslararası Asansör Fuarı’nda (WEE EXPO 2018) ikinci kez yerimizi aldık.

Şangay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi’nde 8-11 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 2018 Çin Uluslararası Asansör Fuarı WEE EXPO 2018’de Vizyon Yayıncılık tarafından yayınlanan ve Türk Asansör Sektörü’nün dünyaya açılan penceresi olan Lift Vision dergimiz ile ikinci kez yerimizi aldık.

    

Türkiye’de ve dünyada düzenlenen tüm fuarlarda olduğu gibi dünyanın en büyük asansör fuarlarından biri olan WEE EXPO 2018’de de firmalarımızı yalnız bırakmadık.

 

Almanya, ABD, Japonya, Kore, İtalya, Hindistan, Türkiye, Singapur, Birleşik Krallık başta olmak üzere 20’den fazla ülkeden toplam 130 bin yerli ve yabancı profesyonelin ziyaret ettiği WEE EXPO 2018’i Türkiye’den de çok sayıda firma ziyaret etti. Lift Vision olarak ikinci kez katıldığımız fuarda stant açan firmalrımız ise; Genemek, Veldo Teknoloji ve Mekisan Asansör oldu. Cersan Asansör bayisi olduğu GMW ve İda İstanbul Lift de bayisi olduğu GEM ile fuardaki yerlerini alan firmalarımızdandı.

 

WEE EXPO’da, artık bir aile olarak gördüğümüz firmalarımızın başarılarını yakından takip ederken, Çin Asansör Sektörü hakkında topladığımız bilgileri de sayfalarımıza taşımayı ihmal etmedik.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter