Print this page

RUSSIAN ELEVATOR WEEK 2019: RUSYA VE AEB’NİN ANA ASANSÖR FUARI İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

18 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında, 9.'usu düzenlenecek olan Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanları Fuarı - Russian Elevator Week (REW) Moskova'da gerçekleştirilecek.

 Rusya ve Avrasya Ekonomik Birliği’nin asansör alanındaki ana fuarı Russian Elevator Week, 18-20 Haziran 2019 tarihleri arasında, Moskova’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Rusya Ulusal Asansör Birliği’nin desteğiyle JSC VDNH tarafından organize edilen ve uluslararası bir etkinlik olan Russian Elevator Week, geleneksel olarak tüm asansör endüstrisi uzmanları, inşaat sektörü, yatırım çevreleri, denetleyici makamların temsilcileri, şehir planlama kompleksi ve konut ve toplumsal hizmetler alanı için bir buluşma yeri.

 

Russian Elevator Week 2019 asansör sektörünün temsilcileri için yeni fırsatlar sunuyor

2019’da, fuarın konukları, asansör sektörünün her alanına yönelik yoğun bir iş programına sahip olacak. Yaklaşan etkinlik çerçevesinde yüksek teknolojili yenilikler, üreticinin yenilikçi gelişmeleri ve asansör kabinlerinin modern tasarım çözümleri gibi geniş bir yelpazede asansör ve asansör ekipmanları sergilenecek.

 

Russian Elevator Week fuarının 2017’deki başarısı ile asansör sektörünün fuara gösterdiği ilgi ve sektördeki yankıları da 2019 için güçlü bir referans oluşturuyor.

 

Russian Elevator Week 2019’da, organizatörler daha fazla proje geliştirmek için bir dizi etkinlik yapmayı planlıyor.

 

Böylece;

  • Daha fazla katılımcı çekmek;
  • Asansör endüstrisinin güncel ve sorunsal konuları dikkate alınarak yoğun iş programının organizasyonu;
  • Önemli asansör endüstrisi uzmanları ve hükümet yetkililerinin katılımı;
  • Russian Elevator Week fuarının tematik bölümlerinin genişlemesi, hedefleniyor.

 

Fuarın tematik bölümlerini genişletmek için asansör hizmeti, otomasyon, montaj ekipmanları, iş güvenliği, engelli ekipmanı, kaldırma cihazları gibi alanların geliştirilmesi de planlanan çalışmalar.

 

Russian Elevator Week Fuarının uluslararası asansör sektöründe imajını ve tanınırlığını arttırmak adına yine organizasyon firması tarafından diğer uluslararası asansör fuarlarını ziyaret etme planı var.

 

Bu sayede, organizasyon firması yabancı meslektaşlarıyla deneyim alışverişi yaparak, uluslararası uygulamaların başarılı örneklerini fuarlarına taşıyacak.

 

Russian Elevator Week-2019, endüstrinin yeni ufuklarının gelişiminde önemli rol oynayan geleceğin asansör endüstrisi teknolojilerini sunacak bir platform.

 

“Asansör Vizyon” dergisinin okuyucularını - asansör firmalarının temsilcilerini uluslararası asansör ve asansör ekipmanı fuarı Rus Asansör Haftası-2019’a katılmaya davet ediyoruz!

 

Rusya ve AEB’in asansör sanayi ana etkinliğine sizleri de bekliyoruz!

 

Fuar web sitesi www.lift.vdnh.ru/en/

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi