RUSSIAN ELEVATOR WEEK 2019: RUSYA VE AEB ÜLKELERİNİN ASANSÖR BULUŞMASINA BİR YIL KALDI

18 - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında, Rusya ve Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) ülkelerinin 9'uncu kez bir araya gelecekleri Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanları Fuarı - Russian Elevator Week (REW) buluşmasına bir yıl kaldı.

Rusya ve Avrasya Ekonomik Birliği’nin asansör alanındaki en büyük fuarı olan Russian Elevator Week (REW) 18 Haziran - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında, VDNH Fuar Merkezi’nin 75 No’lu salonunda gerçekleştirilecek. Russian Elevator Week, JSC VDNH ve Ulusal Asansör Birliği tarafında organize ediliyor.

Önümüzdeki yıl asansör endüstrisinin uzmanları, inşaat organizasyonları, kentsel gelişim kompleksi, denetim otoriteleri, iş dünyası liderleri, komponent üreticileri ve satcıları ve aynı zamanda faaliyetleri asansör ve kaldırma ekipmanlarının kurulumu ve işletilmesi olan montaj firmaları Russian Elevator Week’te bir araya gelecek.

 

Bölge için son derece önemli bir etkinlik olan fuarın zamanı yaklaştıkça, REW Organizatörleri de fuar hazırlık çalışmalarına hız verdi. Bu amaçla olan fuar şirketi JSC VDNH yeni bir takım kurdu.

 

REW 2019’un çalışmaları sektörde birçok projeyi başarı ile tamamlamış olan deneyimli endüstri sektörü uzmanları kılavuzluğunda gerçekleştirecek. REW 2019’un Proje Müdürü Tatiana Golubeva, yöneticiler Ivan Konovalov ve Vilena Slavyanskaya’dan oluşan profesyonel ekip çalışmalarına başladı.

 

Ekip sadece Rusya’da değil Rusya dışında da REW markasının tanıtımı için çalışmalar yapıyor. Şangay WEE EXPO-2018’deki uluslararası asansör fuarında yapılan başarılı sunumların yanısıra Türkiye, Almanya, Kore, İtalya ve Hindistan’daki en büyük uluslararası organizasyonlarda da tanıtımlar yapılacak.

 

Diğer ülkelerdeki Fuar çalışmaları ile birlikte Kore, Türkiye ve Çin’den endüstri liderleri ile bir dizi ortaklık anlaşması imzalayan REW ekibi, Avrupa asansör şirketleri ve dernekleri ile de görüşmelerini sürdüryor.

 

-Yüzde 45’i doldu

Yetkililer, asansör sanayisinin REW 2019’a artan ilgisine dikkat çekerek, daha önceki fuara farklı ülkelerden gelen katılımcıların REW 2019 fuar alanının yüzde 45’ini, şimdiden ayırdıklarını bildirdi.

 

Proje ekibi ayrıca serginin tematik bölümlerini genişletmek için de çalışıyor. Asansör hizmeti, otomasyon, montaj takımları, iş güvenliği, engelli insanlar için ekipmanlar, kaldırma cihazları gibi alanların geliştirilmesi de plan dahilinde.

 

REW yetkilileri, Asansör Vizyon Dergisi okuyucularını önümüzdeki yıl fuara katılmak üzere davet ediyor!

Russian Elevator Week, asansör sektörünün tüm katılımcıları için resmi sponsor statüsünün elde edilmesi, serginin çevresine ek reklam yapılarının yerleştirilmesine kadar geniş pazarlama fırsatları sunuyor:

30 Eylül 2018 tarihine kadar özel tercihli fiyatlarla stand rezervasyonu yapabilirsiniz. VDNH’de 18 Haziran - 20 Haziran 2019 tarihleri arasında Rus Asansör Haftası’nda sizleri bekliyor!

 

REW web sitesi: www.lift.vdnh.ru/en

 

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter