8 BİN METREKARELİK ‘YENİ 2 NUMARALI SALON’ AUGSBURG FUARININ ARTIK EN BÜYÜK SALONU

Augsburg Fuarı, Interlift 2019 fuarına en iyi şekilde donanarak hazırlanıyor: 8 bin metrekarelik yüzölçümüyle yeni 2 numaralı salon Augsburg Fuarının artık en büyük salonu.

Interlift 2019’da 8 bin metrekarelik yüzölçümüyle yeni 2 numaralı salon Augsburg Fuarı’nın artık en büyük salonu. Eski salon bundan çok daha küçük ve alçak olmakla kalmıyor aynı zamanda salondaki sütunlar daha büyük fuar stantlarının planlanmasını da güçleştiriyordu. Hiç sütun bulunmayan şimdiki salon klima sistemiyle donatılmış durumda ve tamamen bambaşka bir mekan hissi veriyor. Bu nedenle iki büyük İtalyan birlik olan ANICA ve ANACAM da bu yeni salonu sevinçle karşıladı. VFA INTERLIFT yakınlarındaki yeni iş ortaklarıyla gerçekleştirecekleri ortak sunumlar için artık çok daha fazla yerleri var.

 

İki ek salonun iyileştirilmiş entegrasyonu

Asansör branşının önde gelen fuarı olan Interlift’in sürekli gelişim göstermesi, Augsburg Fuarı ziyaretçilerinin deneyimlerini geliştirmek için yeni yolların bulunmasını da beraberinde getiriyor. Mart ayında gerçekleştirilen diğer bir fuar olan AFAG fuarı çerçevesinde 8 ve 9 numaralı diğer iki ek salonun fuar gezintilerine çok daha iyileştirilmiş bir şekilde entegre edilmiş olduğu görüldü. Taşlama tekniği konusunda dünyanın önde gelen GrindTec fuarı da tıpkı Interlift gibi Augsburg Fuarı’nın bütün salonlarını doldurdu.

 

Wittur Pazarlama Müdürü Carlo Ferrari, GrindTec 2018’i ziyareti sırasında iki salonun birbiriyle bağlanmasından ve 3 numaralı salondan 7 numaralı salona 8 ve 9 numaralı salonlardan geçilerek doğrudan ulaşılabiliyor olmasından son derece etkilenmişti.

 

Wittur bu nedenle ardarda üçüncü kez 8 numaralı salonun tamamını dolduracak. Carlo Ferrari resmi başvuruyu Şanghay’da düzenlenen WEE Expo sırasında Interlift Proje Müdürü Joachim Kalsdorf’a verdi.

Çin daha fazla yer talep etti

Daha fazla alan talep eden Çin firmaları için  12 Kasım 2018 tarihinde organizatör AFAG, Interlift’i ve katılım olanaklarını Huzhou’da tanıtacak.

 

Bunların ötesinde organizatör AFAG ve meslek uzmanı VFA-Interlift e.V. branşın uluslararası alanda önde gelen bu platformunu bütün önemli asansör fuarlarında tanıtacak. Bunun ilgilenen şirketlerin ilk temaslarını kurabilmeleri için iyi bir fırsat olacağını belirten Proje Müdürü Kalsdorf, “Yurtdışındaki asansör fuarlarında sergileyicilerimizi ziyaret ediyor ve şirketlere Augsburg’daki fuara nasıl katılabileceklerine ilişkin danışmanlık hizmeti veriyoruz.” dedi.

 

Planlar Ağustos 2018’de başlıyor

Beklendiği üzere, Interlift 2019 için şubat ayı başında gönderilen katılım belgelerine (www.interlift.de adresinden de indirebilirsiniz) geri dönüş çok yüksek. Bu nedenle etkinliğin planlamaları tıpkı son seferde olduğu gibi Ağustos 2018’de başlayacak. Standınızın bulunmasını istediğiniz noktaya ilişkin isteklerinizin olanaklar çerçevesinde dikkate alınabilmesi bakımından en geç o tarih itibariyle başvurunuzun proje yönetiminin eline geçmiş olması gerekiyor.

 

Augsburg otelleri:  Interlift 2019’a kadar yatak sayısında belirgin artış

Toplamda yaklaşık bin 500 yatak kapasitesiyle yedi otel daha halihazırda planlama aşamasında. Önümüzdeki iki sene içerisinde tamamlanmaları bekleniyor. Interlift 2019 itibariyle ilk oteller hizmete başlamış olacak.

 

Somut rezervasyon bilgileri fuarın www.interlift.de adresinden yayınlanacak.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter