İRAN LIFTEX 2018, 19-22 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA TAHRAN’DA YAPILDI

Lifex 2018 Uluslararası Asansör ve Endüstriyel Ekipmanlar Fuarı, 19-22 Temmuz tarihleri arasında İran'ın başkenti Tahran'da 7. kez düzenlendi. 151 firmanın stant açarak katıldığı Liftex 2018'de Çin firmalarının yoğunluğu dikkat çekti.

Bu sene 7.’si düzenlenen Liftex 2018 Uluslararası Asansör ve Endüstriyel Ekipmanlar Fuarı 19-22 Temmuz tarihleri arasında İran’ın başkenti Tahran’da düzenlendi.

 

Liftex 2018 Uluslararası Asansör ve Endüstriyel Ekipmanlar Fuarı’nda 151 firma 8 salonda stant açtı. Stant açan firmalar arasında Çin menşeili firmaların yoğunluğu dikkat çekerken Türk firmalar fuara bayileri aracılığı ile katılmayı tercih etti.

 

Iran Liftex Fuarı, sektörün; asansörler, yürüyen merdivenler, konveyör bantları ve bunların aksam ve aksesuarlarının sergilendiği bölgedeki önemli bir etkinlik. Ancak, küresel ekonomide yaşanan sıkıntıların, maliyet artışlarının, hükümet politikalarının ve özellikle de İran’a uygulanan uluslararası yaptırımların fuara etkileri olumsuz oldu. Tüm bu olumsuzluklar sebebiyle gerek İran gerekse uluslararası bazda fuar katılımcılarının sayısında önemli bir düşüş yaşandı.

 

-Ülkenin kapasitesi dikkat çekiyor

Tüm olumsuzluklara rağmen İran dünya asansör sektörü için önemli bir pazar. İran’ın asansör sektöründe sahip olduğu yüksek kapasite başta Çin olmak üzere pek çok ülkenin merceği altıda. Bu da 2019 ve sonrası için Liftex 2018 Uluslararası Asansör ve Endüstriyel Ekipmanlar Fuarı’nı daha dikkati izleyeceğimiz anlamına geliyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter