SEKTÖR, EURO-LIFT 2018’DE BİRARAYA GELDİ

2-4 Ekim 2018 tarihleri arasında Polonya’nın Kielce kentindeki Targie Kielce’de düzenlenen EURO-LIFT 2018 asansör sektörünü bir araya getirdi. Doğu Avrupa’da asansör sektörünün en büyük buluşmasına sahne olan EURO-LIFT 2018’e Türkiye’den de 10’u aşkın firma katıldı.

İİkincisi, 2016 yılında Targi Kielce’de başarılı bir performans sergileyen EURO-LIFT Asansör Fuarı’nın 3.’sü 2 Ekim’de kapılarını açtı.  LOKUM EXPO ile eş zamanlı yapılan fuar üç gün boyunca Doğu Avrupa’nın asansör pazarı oldu. EURO-LIFT de LOKUM EXPO da pazardaki en çok satan ürünleri sunmak ve yeni kısa mesafe nakliye ekipmanlarının tanıtımını organize etmek için katılımcı ve ziyaretçilere mükemmel bir fırsat sunuldu.

 

2016 yılında yine Targi Kielce’de düzenlenen EURO-LIFT’de 18 ülkeden 108 katılımcı stant açarak ürünlerini sergilemişti. Asansör sanayi ve gayrimenkul profesyonellerini ağırlayan, ziyaretçilerin ve katılımcıların görüşlerine göre, profesyonellerin iş takvimlerinde kalıcı bir fikstür haline gelen EURO-LIFT, her geçen sene standartlarını ve etki alanını genişletiyor.

 

Targi Kielce, asansör sektörünün son gelişmeleri için bir sunum platformu görevini üstleniyor: Sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerden, yeniliklere pek çok asansör teknolojisini bir arada görebileceğiniz fuarda mekansal panoramik asansörler, enerji tasarruflu güneş enerjili asansörler en modern tasarımların ve yenilikçi teknolojilerin en iyi örnekleri olarak fuardaki yerlerini alıyor.

 

EURO-LIFT 2018, asansör endüstrisinin kapsamlı ve her şey dahil bir sunumu olmanın yanında, Aralarında European Lift Association (ELA) ve Ulusal Asansör Bileşen Üreticileri Birliği’nin (ANICA) de bulunduğu Avrupa’nın en prestijli endüstri kuruluşlarına da buluşturuyor.

 

EURO-LIFT, çözüm odaklı bilgi ve uzmanlığa doğrudan erişim sunuyor

EURO- LIFT 2018’in fuar programında Polonya’nın en iyi endüstri uzmanlarını bir araya getiren önemli eğitimler de bulunuyor. Ayrıca, 2. Mülkiyet Bakım ve Hizmet Fuarı LOKUM EXPO kapsamında tutulan konut yöneticilerine ve konut kooperatiflerine yönelik konferanslar da katılımcılara sunuldu.

 

Öncelikle konut ve kiracı dernekleri, emlak yöneticileri, konut kooperatif kurulları ve belediye kaynakları yöneticilerinin temsilcilerini hedefleyen LOKUM EXPO’da; inşaat şirketleri, tesisatçıları, elektrik mühendisliği firmaları, ısı ve elektrik sağlayıcıları, gayrimenkul yönetim yazılımı üreticileri, bankalar, sigorta şirketleri gibi temizlik ve bakım şirketleri de tekliflerini sergilediler.

 

Polonya Yatırım ve Kalıkınma

Bakanlığı’ndan destek

Polonya Yatırım ve Kalkınma Bakanı Jerzy Kwieciński’nin, EURO-LIFT Expo'yu destekleyeceklerini açıklaması da fuarı ayrıca önemli hale getirdi. Bakanlık tarafından sağlanan destek, Polonya devletinin üzerinde önemle durduğu yaşlıların ve engellilerin yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen "Erişilebilirlik PLUS" programı kapsamında yapıldı.

 

Erişilebilirlik PLUS programı, Polonya Yatırım ve Kalıkınma Bakanlığının önceliklerinden biri. Projenin hedefi yaşlıların ve engellilerin yaşam kalitesini arttırmak. Program kamusal alanda altyapı engelleri ve engelleri ortadan kaldırmak için tasarlandı. Program 2018’de başlıyor ve 2025’e kadar devam edecek ve uygulaması için ayrılan 23 PLN ile devam edecek. Fonların çoğu, yakın ulaşım sektörüne profesyonel olarak dahil olan şirketler tarafından kullanılacak.

 

Bakanlık temsilcileri yanı sıra PEFRON, Polonya Asansör Üreticileri Derneği, engelli ve asansör iş sektörü şirketlerinin yararına çalışan vakıflar konuyla ilgili olarak fuarda bilgi sundu.

 

Türk katılımcılar

Doğu Avrupa’da asansör sektörünün en büyük buluşmasına sahne olan EURO-LIFT 2018’e Türkiye’den de 10’u aşkın firma katılıyor. Bunlar; Arda Asansör, Artı Kasnak, Aybey Elektronik, Güven Çelik, Has Asansör, Kepi Asansör, Merih Asansör, Özbeşler Asansör, Prolift Asansör, Prosis Asansör, TPM Asansör, Tunçmatik Elektrik Malzemeleri.

 

Lift Vision olarak katıldığımız EURO LIFT 2018 ile ilgili ayrıntıları ve firma yorumlarını bir dahaki sayımızdan takip edebilirsiniz...

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. https://t.co/5pfeNlrAZl
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter