STOF ASANSÖR DE, EXPO ELEVADOR BREZİLYA’DA YERİNİ ALDI

4-5 Eylül 2018 tarihleri arasında 7. Expo Elevador Brezilya’da Stof Asansör de yerini aldı. Konu ile ilgili Stof Asansör’den yapılan açıklamada “HER GÜN BİR FAZLASI...“ dendi.

HER GÜN BİR FAZLASI…

Stof Asansör markası ile 2013 yılında sektöre ilk adımını atan firmamız, bünyesinde barındırdığı birçok güvenilir markaların referansları ile her geçen gün bu markalara yenilerini ekleyerek bayi-firma rolünü layıkıyla yerine getirmektedir.

 

Yurtiçi ve yurtdışı birçok uluslararası asansör fuarlarında katılımcı olarak yer alan Stof Asansör olarak, düzenlenen Expo Elevador Sao Paulo / Brezilya 2018 fuarında da yerimizi aldık.

 

Bizim için gayet verimli ve başarılı geçen Expo Elevador fuarında; son teknoloji ürünlerimiz, yenilikçi fikirlerimiz ve sunduğumuz hizmetleri görücüye çıkartarak; yer aldığımız bu platformda rüştümüzü ispat ettiğimize inanıyoruz.

 

Bu bağlamda Stof Asansör’ün sektör liderliği yolundaki tecrübesini hızla arttırarak, misyonunu sektördeki değişimlere, müşterisi ve aracısı olduğu ortaklarına bağlı olarak sürekliliğini sağlaması, Stof’un bu çağa ayak uyduran bir marka olduğunun kanıtıdır.

 

Son olarak, çağımızın teknolojik yapısına uygun adımlar atarak ilerleyen Stof Asansör ’ün bu uzun süreçte, dünya çapında önemli bir marka olduğunu göreceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. https://t.co/5pfeNlrAZl
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter