AYBEY ELEKTRONİK, EXPO ELEVADOR BREZİLYA’DA “TÜRK MALI VE HİZMETİ KALİTELİDİR” DEDİ

Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde 4-5 Eylül 2018 tarihleri arasında 7. düzenlenen Expo Elevador Brezilya’da Aybey Elektronik de yer aldı.

Aybey Elektronik, Expo Elevador Brazil fuarına katılarak motor sürücüsü ve EN 81-20/50 standardına uyumlu kumanda kartını sergiledi.

 

Sao Paulo’da düzenlenen Expo Elevador’a Aybey Elektronik olarak ilk defa katıldıklarını söyleyen Aybey Elektronik İhracaat Mühendisi Hamza Efe; “Amacımız Güney Amerika’daki asansör pazarını daha yakından tanımak ve ihtiyaçlarına ne denli karşılık verebildiğimizi görmekti.” diye fuara katılım amaçlarını açıkladı.

Hamza Efe fuar ile ilgili şu bilgileri aktardı; “Expo Elevador Fuarı’na katılmamızdaki en büyük hedefimiz Güney Amerika ve diğer coğrafyalarda marka bilinirliğini artırmak ve farklı pazarlarda yerimizi kuvvetlendirmektir. Fuarda o bölgede daha büyük etki yaratacağını düşündüğümüz motor sürücümüzü ve EN81-20/50 standardına uyumlu kumanda kartımızı sergiledik.

 

Türk ürünlerinin o coğrafyada bilinirliğinin az olduğunu gözlemledik. Ziyaretçiler ürünlerimize karşı negatif bir düşünceye sahip değildi hatta ürünlerimize oldukça ilgi gösterdiler ve titizlikle incelediler.

 

Güney Amerika’nın ekonomik açıdan Türkiye ile benzer olması da ticari olarak bize avantaj sağlayan bir durum. Ürün satışı, teknik destek hizmeti ve yedek parça temininde Türkiye ile Güney Amerika arasındaki mesafeden kaynaklı ürün temini ve hizmet sürelerinin uzaması ise en büyük dezavantajlarından.

 

Türk üreticiler olarak ürünlerimizin yurt dışında markalaşmasını ve insanlarda “Türk malı ve hizmeti kalitelidir!” imajının yerleşmesini sağlamalıyız.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. https://t.co/5pfeNlrAZl
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter