Dünya Gazetesi Asansör Sektör Eki Çıktı

Asansör Vizyon Dergisi ve Dünya Gazetesi işbirliği ile hazırlanan Asansör Sektrör Eki'nin ilki yayınlandı.

Ekonomi haberlerinin duayen ismi olan Dünya Gazetesi, yayın politikası kapsamında yer verdiği sektörler arasına "Asansör Sektörü"nü de ekleyerek Asansör Sektör Ekini Ocal 2019'da yayınladı. Sektör ekinin içerik ve reklam sağlayıcısı olan Asansör Vizyon dergisi, Sektör ekinin hazırlanmasında büyük katkı sağladı. 

Kendi kendine yetmenin yanı sıra ihracat açısından oldukça başarılı olan asansör sektörünün iş ve ekonomi dünyasına daha iyi tanıtılması bakımından oldukça önemli olan bu proje yerli ve milli sermaye ve üretimin daha da gelişmesi açısından önem taşıyor.

 

YENİ SAYI FUARA YETİŞİYOR

Asansör sektör ekinin 2. sayısının hazırlıkları başladı. Çıkacak olan bu sayının Avrasya Asansör fuarına yetişmesi hedefleniyor. Fuar'da dağıtılacak olan sektör eki, ulusal ve uluslararası arenada ses getiren önemli aktörleri konuk edecek. 

 

ASANSÖR VİZYON'UN YENİ SAYISI DA FUARA YETİŞİYOR. 

Dergimizin yeni sayısının çalışmaları da başlamış bulunuyor. Yerli ve yabancı bir çok ziyaretçiyi ağırlayacak olan fuarı sektörümüzün iyi anlaşılması açısından bir fırsat olarak gördüğümüz için dergimizin çalışmalarına hız verdik. 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Salı, 22 January 2019 19:08
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter