SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKAN YARDIMCISI HASAN BÜYÜKDEDE AVRASYA ASANSÖR FUARI'NDAYDI

20-23 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy’de 4. kez kapılarını açan Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı ziyaretçileri arasında Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede de vardı.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy’de 4. kez kapılarını açan Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti.

Avarasya Asanasör Fuarını ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Hasan Büyükdede, Asansörcüler Grubunun düzenlediği seminer salonunu ziyaret ederek katılımcı ve ziyaretçilerin sektörel konulardaki sorunlarını dinledi. Bakan Yardımcısı Büyükdede burada yaptığı konuşmasında yerli üretimin teşvik edilmesinin önemine vurgu yaparak, bu konuda her zaman sanayicilerin yanında olduklarını kaydetti.

Büyükdede’nin ziyaretinden memnuniyetlerini dile getiren ASFED Başkanı Yusuf Atik ve TASİAD Başkanı Ahmet Fikret Gökhan kendisine günün anısına bir plaket verdi.

Konuşmaların ardından fuar alanında ve katılımcı firmaların stantlarında incelemelerde bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ürünler hakkında bilgi aldı.

 

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter