“ASCEN.TEC 2020” İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI!

1. “Ascen.tec” in beklenmedik başarısından sonra, bir sonrakinin hazırlıkları çoktan başladı. 2. “Ascen.tec”, 22-24 Mayıs 2020 tarihlerinde Atina'da gerçekleşecek.

Yunanistan’da yeni bir fuar doğdu: “Ascen. tec - Elevator Techno- logies”. İlk etkinliğin beklenenin üzerinde başarı göstermesinin ardından bir sonraki etkinlik için hazırlıklar şimdiden başladı.

“Asce.tec 2019” da yer alan katılım- cıların memnuniyetlerini dile getire- rek 2020’de düzenlenecek olan 2. Ascen.tec - Elevator Technologies fuarında tekrar yer alma niyetlerini belirtmelerinin ardından 22 - 24 Mayıs 2020 tarihlerinde Atina’da yapılacak olan fuarın hazırlıklarına hız verildi. Organizasyon ekibi, Yunanistan’da asansör sektörün- de lider sergi olmayı hedefleyen daha büyük ve daha eksiksiz bir etkinlik hazırlıyor. Yunanistan’ın başkenti Atina’da, Technoekdotiki ve T-Press organizatorleri tarafından düzenlenen Uluslararası Ascen.tec fuarının ilki Atina’ya yakın Paiania kentindeki Akdeniz Fuar Merkezi’nde 10-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenmişti. Fuara ülke çapında büyük bir katılım oldu.

7 ayrı teknik dergi ve 7 web sitesi ile Yunanistan’ın en büyük teknik yayıncılık şirketi olan “Technoekdotiki / T-Press’s” tarafından asansör endüstrisi için düzenle- nen fuar, beklenenin üzerinde ilgi gördü. Fuar katılım- cılar ile ziyaretçiler bir sonraki buluşma için randevula- rını çoktan yeniledi. 10 yıl aradan sonra Yunanistan’da asansör sektörün- de ilk kez tamamen uzmanlaşmış ve güvenilir bir fuar düzenlendi. Uzun bir aradan sonra düzenlenen fuar katılımcılardan ve ziyaretçilerden tam not aldı. Sergi, sektördeki firmaların ve kurumların katılımıyla desteklendi. Ülkenin dört bir yanından katılım çok büyüktü. Üç gün süren fuar boyunca, sektörden ve ilgili sektörlerden profesyonellerin birbirleriyle tanışma, görüş alışverişinde bulunma ve yeni işbirlikleri kurma imkânı oldu. Üreticiler; belgelendirme kuruluşları, itha- latçı ve bayi temsilcileri, asansör montör firmaları ve bakımcıları, ev sahipleri, inşaatçılar, inşaat mühendis- leri, mimarlar ve ayrıca belediyeler ile kamu kuruluşla- rının temsilcileri ile bir araya geldi. Serginin yanı sıra “Ascen Tec Forum” ile de asansör sektörünün her yönü masaya yatırıldı. Kilit piyasa oyuncuları ortak zorluklar ve kazanımlar hakkında görüşlerini tartışma, paylaşma ve çalışmalarını sunma fırsatını buldu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0HYiCqffwA
https://t.co/ALozO7UtoC
RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter