AVRASYA ASANSÖR FUARI EKİM 2020’YE DAHA GÜÇLÜ HAZIRLANIYOR

CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sanayini 5. kez buluşturmaya hazırlanıyor. Asansör sektörünün yeni tasarım ve hizmetlerinin sergileneceği, katılımcı ve sektör alıcılarının uluslararası iş bağlantılarını artıracak olan Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı; katılımcı firmalara sağladığı geniş network imkanı ile ekim 2020’ye daha güçlü hazırlanıyor.

Asansör sektörünün yeni tasarım ve hizmetlerinin sergileneceği, katılımcı ve sektör alıcılarının uluslararası iş bağlantılarını artıracak olan Uluslara- rası Avrasya Asansör Fuarı; katılımcı firmalara sağladığı geniş network imkânı ile Ekim 2020’ye daha güçlü hazırlanıyor.

Dünyanın sektör bazında önemli fuarlarından biri olan Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, CNR Expo’nun 30 bin metrekarelik sergi alanında düzenlenecek. CNR Holding’in, aralarında Almanya, İngiltere, Irak, Malezya, S. Arabistan, Lübnan, Rusya, Çekya, Makedonya, Bulgaristan, Romanya ve Pakistan’ın da bulunduğu ve hedef ülkeler olarak belirlediği 62 ülke için alım heyeti çalışmaları ise aralıksız devam ediyor. 2020 yılının tek uluslararası buluşması CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sanayini aynı çatı altın- da birleştirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, asansör sanayinin lider firmalarının yeni ürün ve hiz- metlerine ev sahipliği yapacak. 21–24 Ekim 2020 tarihleri arasında organize edilecek olan CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olma iddiasının yanında, sektörün uluslararası ticaretine de büyük katkılar sunmayı hedefliyor.

Fuar yetkilileri Türk asansör sektörüne sunulacak katkılardan en büyüğünü, CNR Holding’in Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA -Global Pazar İstihbarat Sistemi’nin sağlayacağını kaydetti. Fuar yetkiileri, “AR-GE ve inovasyona ağırlık veren Türk asansör sektörü için dünyanın her yerindeki potansiyel sektör alıcılarına ulaşan BIA, özellikle daha önce Türkiye piyasasına girmemiş alıcılarla birebir görüşmeler gerçekleştirerek bu alıcıların CNR Avrasya Asansör Fuarı’na gelmelerini sağlayacak.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0HYiCqffwA
https://t.co/ALozO7UtoC
RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter