WEE EXPO WORLD ELEVATOR & ESCALATOR FUARI 14. KEZ KAPILARINI AÇACAK

Dünya Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı WEE EXPO 2020, 6-  9  Mayıs  2020 tarihleri arasında, Şangay Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde 14. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Dünya Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı WEE EXPO 2020, 6- 9 Mayıs 2020 tarihleri arasında, Şangay Ulu- sal Sergi ve Kongre Merkezi'nde 14. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Dünyanın katılımcı ve ziyaretçi bakımından en büyük fuarı olan WEE EXPO, Dünya Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı iki yıl önce, fuar tarafından açıklanan resmi verilere göre 135.000 metrekarelik bir sergi alanında 1.300’den fazla işletmenin stant açmasıyla alanında en büyük olduğunu göstermişti. Dört günlük organizasyon boyunca fuarı dünyanın dört bir yanından toplam 121.000 sektör profesyonel ziyaret etti.

Çin Asansör Derneği tarafından desteklenen ve Langfang Conference & Exhibition Co. LTD. tarafından organize edilen WEE EXPO, yerli ve yabancı katılımcıların, ziyaretçilerin, sektör profesyonellerinin desteğiyle dünyada küresel bir asansör endüstrisi etkinliği oldu.

Çin ve diğer ülkelerden gelen katılımcıların yeni ürünlerini ve son teknolojilerini sergiledikleri WEE EXPO, düzenlenen etkinliklerle de şölen tadında bir fuar olarak adından söz ettiriyor.

Çin’in artan ekonomik büyümesi ve kentleşme- sine paralel olarak, ülkedeki asansör endüstrisi gelişen bir pazar. Bu bağlamda, WEE Dünya Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı, Şangay’da gerçekleşiyor. Toplamda binden fazla ulu- sal ve uluslararası katılımcı, ticariden konut veya özel amaçlı asansörlere kadar her türlü marka ve asansör sistemini sergiliyor. İlgili elektronik ve mekanik bileşenlerin yanı sıra güvenlik aygıtları da fuarda ziyaretçilerin ilgisine sunuluyor. Çevre dostu ve enerji tasarruflu teknolojilere ve malzemelere öncelik verilen fuarı ziyaret etmek, endüstri çalışanlarının her zaman teknik olarak güncel kalmasının yanı sıra tüm önemli uzmanlarla ve endüstri liderleriyle tanışmalarını da sağlıyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0HYiCqffwA
https://t.co/ALozO7UtoC
RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter