CNR AVRASYA ASANSÖR FUARI INTERLIFT'TE TANITILDI

5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde, 21-24 Ekim 2020 tarihleri arasında organize edilecek.

2020 yılının İstanbul’daki tek uluslararası asansör, yürüyen merdiven ve teknoloji fuarı olan CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmaları bu defa Almanya’da gerçekleşti. CNR Holding’in yurt dışı pazarlama ve satış ekibi tarafından yürütülen fuarın tanıtımları, Interlift’te yer alan çok sayıda katılımcı firma, uluslararası ziyaretçi ve dernek üzerinden yapıldı. Ayrıca fuar esnasında 10 binin üzerinde broşür ve davetiye dağıtıldı.

Tanıtımlar tüm dünyada sürüyor
Türk asansör sektörünün yeni tasarım, son teknoloji ve hizmetlerinin sergileneceği 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, İstanbul’un 2020 yılındaki tek asansör fuarı olarak 21-24 Ekim 2020 tarihleri arasında organize edilecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde hayata geçirilecek fuar, şimdiye kadar sektör için düzenlenmiş en geniş kapsamlı alım heyeti organizasyonuna da ev sahipliği yapacak. Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği alım heyeti organizasyonu ve CNR Holding’in düzenleyeceği hosted buyer programı ile fuara 65 ülkeden özel alım heyetleri getirilecek.

Türk fuarcılık sektörünün en kapsamlı katılımcı ve alıcı datasına sahip olan CNR Holding, CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın marka bilinirliği ve ticari kapasitesini artırmak için yurt dışı tanıtımlarına ise hız kesmeden devam ediyor. Liftex, Russian Elevator Week ve Interlift fuarlarında tanıtımı yapılan CNR Avrasya Asansör Fuarı için CNR Holding’in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente de aralıksız bir şekilde çalışıyor.

Almanya asansör sektörünün en önemli STK’ları ve asansör tedarikçilerinin ticaret yapmak için geleceği fuarı, ABD Ulusal Asansör Müteahhitler Birliği de ziyaret ederek fuar katılımcılarına ürün siparişi verecek. Orta Doğu, Doğu Avrupa, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinin asansör, yedek parça ve teknik hizmet ihtiyaçlarını karşılayacak olan fuar Türkiye’nin dört bir yanından alım gruplarına da ev sahipliği yapacak.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter