INELEX 2020'NİN TANITIM ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ

12.  Uluslararası Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı INELEX 2020, 16-18 Nisan tarihleri arasında 'Fuar İzmir'de yapılacak. 

Efor Fuarcılık tarafından 12.’si yapılması planlanan Uluslararası Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı INELEX 2020, için tanıtım faaliyetlerine hız verildi.

16-18 Nisan tarihleri arasında 'Fuar İzmir'de yapılacak olan INELEX 2020’nin tanıtımı için Augsburg’da düzenlenen Interlift 2019’da stant açan Efor Fuarcılık’ın Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen. Efor Fuarcılık’ın sektörde 24. yılını kutladığını, belirterek, “Kuruluşumuzun neredeyse çeyrek asırlık yolculuğunda bizlerle beraber emek sarf eden çözüm ortaklarımız ve fuarcılık sektörüne gönül vermiş tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Efor Fuarcılık olarak 12. kez düzenleyeceğimiz Inelex Fuarı’nın ve asansör sektörünün gönlümüzde apayrı bir yeri var. Kuruluşumuzla beraber başladığımız INELEX Fuarının tanıtımı için Interlift Fuarı’nda standımızda dostlarımızı ağırlamaktan büyük keyif aldık.” dedi.

Inelex 2020 çalışmaları kapsamında sektörde faaliyet gösteren meslek örgütleri ile toplantılar gerçekleştirdiklerini de ifade eden İşleyen sözlerine şöyle devam etti, “INELEX 2020’nin sektörümüz ve katılımcılarımız için verimli geçmesi adına gerek Türkiye asansör sektörü gerekse uluslararası sivil toplum örgütleri ile işbirlikleri yapıyoruz. Geçtiğimiz ay Shanghai Trade Association birlik başkanı, Çin asansör firmaları, İzmir Ticaret Odası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD), Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayi İş Kadınları Derneği (EAYSAD) ile birlikte son derece verimli bir toplantı organize ettik. İşbirliği olanakları ve fuar değerlendirmeleri yaptığımız bu toplantılarda önemli kararlar aldık. Bunları da ilerleyen günlerde sizlerin aracılığı il sektörümüz ile paylaşacağız.” dedi.

İşleyen ayrıca, EAYSAD ile birlikte INELEX 2020 fuar çalışmaları kapsamında EAYSAD merkezinde Makina Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi yetkilileri ile de bir toplantı gerçekleştirdiklerini, Inelex Fuarı ve Asansör Sempozyumu konusunda bilgi paylaşımında bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter