2. ULUSLARARASI “ASCEN.TEC”: 22 - 24 MAYIS 2020'DE ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ FUARI

 “Ascen.tec” in ilkinde yakalanan beklenmedik başarının ardından, bir sonrakinin hazırlıklarına başlandı. 2. “Ascen.tec”, 22-24 Mayıs 2020 tarihlerinde Atina'da yapılacak.

Yunanistan’da yeni bir fuar doğdu. “Ascen.tec - Elevator Technologies” adlı uluslararası fuar. İlk etkinliğin beklenmedik başarısının ardından, bir sonraki etkinlik için hazırlıklar başladı. Katılımcıların, “Ascen.tec 2019” da yer almaktan duydukları memnuniyet ve 2020’de yapılacak olan fuarda yer alma niyetleri sonrasında “Technoekdotiki / T-Press”, 2. uluslararası “Ascen.tec” fuarının 22 - 24 Mayıs 2020 tarihlerinde Atina’da yapılacağını açıkladı.

Fuarın organizasyon firması “Technoekdotiki / T-Press”, Yunanistan’da asansör sektöründe lider sergi olmayı hedefleyen daha büyük ve daha eksiksiz bir etkinlik hazırladıklarını açıkladı. Fuarın ilki 10 - 12 Mayıs 2019 tarihleri ​​arasında Atina’daki MEC Sergi Merkezi’nde gerçekleşmişti. Asansör endüstrisi için “Technoekdotiki / T-Press’s” tarafından yapılan fuarın başarısı tüm beklentileri aştı ve katılımcılar ile ziyaretçiler 2. fuarı ajandalarına kaydetti. “Technoekdotiki / T-Press”in asansör sektöründeki ilk fuarı “Ascen.Tec” Yunanistan’daki son ihtisas fuarının düzenlenmesinden bu yana geçen on yıldan uzun bir süre sonra, Yunanistan asansör pazarının isteğini yerine getirmiş oldu. Fuar, sektördeki şirketlerin ve kurumların katılımıyla güçlü bir şekilde desteklendi. Ülkenin dört bir yanından yoğun katılımla yaplan fuarda üç günü boyunca, sektörden ve ilgili sektörlerden profesyonellerin birbirleriyle tanışma, görüş alışverişinde bulunma ve yeni işbirlikleri kurma imkânları oldu. Üreticiler, belgelendirme kuruluşları, ithalatçı ve bayi temsilcileri, asansör montörleri ve bakımcıları, ev sahipleri, inşaatçılar, inşaat mühendisleri, mimarlar ve ayrıca belediye ile kamu kuruluşlarının temsilcileri bir araya geldi.

Serginin yanı sıra “Ascen Tec Forum” asansör sektörünün her yönünü kapsıyordu. Kilit piyasa oyuncuları, ortak zorluklar ve kazanımlar hakkında görüşlerini tartışma, paylaşma ve çalışmalarını sunma fırsatı buldu.

“Technoekdotiki / T-Press” “Ascen.tec 2020” için hazırlıklara başladı!
Sektörün talebi üzerine bir sonraki etkinliğin tarihi ilan edildi.

1. Uluslararası Ascen.tec Uluslararası Asansör Teknolojileri Fuarı, Yunanistan için yeni ve iddialı bir etkinliğin tazeliğini ve aynı zamanda üreticiler, ithalatçılar, tedarikçiler gibi krizden muzdarip olan bir sektörün güçlerini yeniden inşa etme sorumluluğunu üstleniyor.

Yakın ortaklıklar, iyi katkılar, yenilikçi ürünler ve üç günlük konferans programı, 2. uluslararası “Ascen.tec”in taahhütlerinden bir kısmı. Fuar, 22-24 Mayıs 2020 tarihleri ​​arasında Peania’daki MEC Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

AscençTec, Balkanları ve Doğu Akdeniz’i kapsayan uluslararası bir fuarın odağı olmayı hedefliyor.

Ascen.Tec fuarı, Yunanistan pazarındaki mevcut fuarların yanı sıra, asansör sistemlerinin kullanımıyla ilgili bugüne kadar bilinenleri değiştiren en son yenilikleri sergilemek iddiasında.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter