CNR, ASANSÖR İHRACATINI ŞANSA BIRAKMIYOR!

Türk asansör sanayi için 2020 yılında İstanbul'da düzenlenecek tek uluslararası organizasyon olan CNR Avrasya Asansör Fuarı, sektörü tek çatı altında birleştirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan fuar, lider firmalarının yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak.

CNR Holding, Ticaret Bakanlığı’nın 2020 destekleyeceği fuarlar arasında olan CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın ihracat oranlarını artırmak için işleri oldukça sıkı tutuyor.

CNR, tanıtım ve pazarlama çalışmalarını Kuzey Afrika, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda aralıksız şekilde sürdürdüğü fuar için Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA’yı da etkin olarak kullanıyor.

CNR Holding’in en büyük sermayesi olan BIA - BÜYÜK VERİ’ye her gün yenilerinin eklenmesi ve güncel tutulması CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın uluslararası ziyaretçi rakamlarına büyük katkı sağlayacak. BÜYÜK VERİ, sistem yatırımı, çağrı merkezleri, toplu e-mail ve toplu SMS gibi çoklu iletişim kanalları ile fuarın hedeflenen potansiyel ziyaretçilerine aralıksız bir şekilde ulaşıyor. Daha şimdiden BIA sistemiyle 1000 in üzerinde alıcının online bilet satın aldığı fuar 21 - 24 Ekim 2020 tarihleri arasında organize edilecek.

Ticaret Bakanlığı CNR Avrasya Asansör Fuarı’na verdiği desteği artırdı
Ticaret Bakanlığı, 2020 yılında “Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt içi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 sayılı Karar” kapsamında CNR Avrasya Asansör Fuarı’na verdiği destek limitini artırdı. Alanında, 2020 yılının İstanbul’daki tek uluslararası fuarı olan CNR Avrasya Asansör’ün 76.000 TL olan üst limiti, yeni düzenleme ile 82.000 TL’ye yükseldi.

Destek kapsamında Bakanlıkça alınan kararın uygulama usul ve esaslarındaki yükümlülükleri yerine getiren CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın katılımcıları yer kirası ve stant maliyetleri için ödenen fatura tutarının 82.000 TL ye kadar olan kısmının %50’sini geri alabilecekler.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter