IEE EXPO 2020, MUMBAI'DE YAPILDI

Asansör endüstrisinin yenilikçi ürünlerinin ve teknolojilerinin sergilendiği IEE Expo, 27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Hindistan'ın Maharaştra eyaletinin başkenti Mumbai'de yapıldı. Çok sayıda firmanın ürünlerini sergilediği IEE Expo'da; Akış, Arkel, Butkon, Çelikray, Genemek ve Önersan Türkiye'yi temsil eden markalarımız oldu.

Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı IEE Expo 2020, 27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Hindistan'ın Maharaştra eyaletinin başkenti Mumbai'de Bombay Exhibition Center birinci salonda yapıldı. Çok sayıda firmanın ürünlerini sergilediği IEE Expo'da; Akış, Arkel, Butkon, Çelikray ve Genemek Türkiye'yi temsil eden markalarımız oldu.

7 bin 500 metrekarelik bir alanda 200’den fazla katılımcı ve 12 bine yakın ziyaretçi ile gerçekleştirilen IEE Expo Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı, endüstri oyuncularının Hindistan’daki ürünleri için pazar potansiyelini ölçmeleri için uygun bir platform sağlamada etkili oldu. Fuar, proje gereksinimleri arasında değişen tüm teknoloji ve ürün gamını sergileyen ve yeni ekipmanların kaynağı, bağlantıların keşfedilmesi, doğru kitleyle etkileşime geçilmesi ve gelecekteki projeler için uygun çözüm sağlayıcıları ve ortakların buluşması için mükemmel bir durak noktası olarak değerlendirildi.

IEE Expo Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı’nın 8.’si, dünyanın önemli asansör ve yürüyen merdiven üreticilerine ev sahipliği yaptı. Dikey taşıma endüstrisindeki en son yenilik ve teknolojiyi sektöre sunmak için çalışan IEE Expo’daki katılımcılar, küresel trendleri ve pazar ihtiyaçlarını sergilemeyi başardı. IEE Expo Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı’nın 9.’su Şubat 2022’de yapılacak.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter