ELEVATOR ESCALATOR EXPO'NUN 3.'SÜ, 7-9 NİSAN 2021'DE HİNDİSTAN'IN GANDHINAGAR ŞEHRİNDE YAPILACAK

Bir önceki buluşmada 200’den fazla katılımcıyı ve 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan Elevator Escalator Expo, 3. buluşmada da katılımcılarına ve ziyaretçilerine benzersiz bir platform sunuyor. Elevator Escalator Expo 3. Asansör Yürüyen Merdiven Fuarı, 07-08-09 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında Hindistan’ın Gandhinagar şehrinde yapılacak.

Hindistan’da düzenlenen ve bir önceki buluşmada 200’den fazla katılımcıyı ve 15.000’den fazla profesyonel ziyaretçiyiağırlayan Elevator Escalator Expo, 3. buluşmada da katılımcılarına ve ziyaretçilerine benzersiz bir platform sunuyor. Elevator Escalator Expo 3. Asansör Yürüyen Merdiven Fuarı, 07-08-09 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında Hindistan’ın Gandhinagar şehrinde yapılacak.

Elevator Escalator Expo, asansör ve yürüyen merdiven konularında yeni olmasına rağmen uluslararası düzeyde tanınan bir sergi ve kongre. Asansör sektörüne hizmet veren en geniş kapsamlı iş platformlarından biri olan Elevator Escalator Expo kısa sürede Asansör Endüstrisi ile ilgili tüm ürün ve hizmet yelpazesini sergilemek için ideal bir platform haline geldi.

Fuarda sektör profesyonelleri ile inşaatçılar, mimarlar ve şehir planlamacıları arasında iş ağını kolaylaştırmak için uzmanları bir araya getirecek panel ve etkinlikler de düzenlenecek.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter