EURO-LIFT 2020 PLALANDIĞI GİBİ 14-15 EKİM 2020 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK

14-15 Ekim 2020 tarihleri arasında Polonya'nın Kielce şehrinde Targi Kielce Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6. kez düzenlenecek olan  Uluslararası Asansör ve Ekipmanları Fuarı Euro-Lift 2020 ile ilgili iş ve organizasyon faaliyetleri plana göre ilerliyor.

14-15 Ekim 2020 tarihleri arasında Polonya'nın Kielce şehrinde Targi Kielce Fuar ve Kongre Merkezi'nde 6. kez düzenlenecek olan Uluslararası Asansör ve Ekipmanları Fuarı Euro-Lift 2020 ile ilgili iş ve organizasyon faaliyetleri plana göre ilerliyor.

Uluslararası Asansör ve Ekipmanları Fuarı Euro-Lift 2020 organizatöründen yapılan açıklamaya göre; fuar planlandığı gibi 14-15 Ekim 2020’de düzenlenecek.

Etkinlikle ilgili iş ve organizasyon faaliyetlerinin plana göre ilerlediği vurgulanan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Sağlığınız ve güvenliğiniz önceliğimizdir. Bu nedenle fuar çalışmalarımızda ve etkinlik anında tüm gereklilikleri gözetiyor ve gerekli güvenlik önlemlerine dikkat ediyoruz. Targi Kielce, Polonya Sergi Endüstrisi Odası’nın bir üyesi olarak, corona virüs pandemisi ile ilgili mevcut durum ve bunun yanı sıra alınan önlemler hakkında en son raporlarla faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Polonya Sağlık Bakanlığı ve Baş Sıhhi Müfettişliği tarafından yayılanan ilke ve yönetmeliklere titizlikle uyulması kaydıyla, ticaret fuarları daha önce planlandığı gibi gerçekleştirilebilir. Bu sebeple organizasyonunu yatığımız Euro-Lift 2020’nin çalışmalarına yetkili kurumlarca verilen en son tavsiyelere uyarak devam ediyoruz.

Asansör iş insanlarının koronavirüs pandemisi dönemlerinde iş sürekliliğini korumak için çözümler bulmak zorunda olduklarının farkındayız.

Asansör sektörünün iyi durumda olması, sağlık tesislerinin sorunsuz çalışması için bir ön koşuldur. Pandemi döneminin zorunluluklarına göre geliştirilen yenlikler asansör kullanıcılarına ve operatörlerine tanıtılmalıdır. Bu nedenle, Targi Kielce Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Asansörler ve Bileşenleri Fuarı, güvenli ve engelsiz asansör ve ekipman işletimi için tasarlanmış teknik çözümlere odaklanmaktadır.

Euro-Lift tüm asansör endüstrisini bir araya getirerek gelecekte karşılığını alacak değerli iş bağlantıları kurmak için mükemmel bir fırsat sunar.

Fuarımızla ilgili yapılan tüm düzenlemeler hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Ekim’de Euro-Lift Fuarı’nda görüşmek üzere!”

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Cumartesi, 11 July 2020 17:40
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter