WEE EXPO 2020, ŞANGAY ULUSAL SERGİ ALANINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

World Elevator & Escalator Expo 'WEE Expo 2020', 18-21 Ağustos 2020 tarihleri ​​arasında Şangay Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde  gerçekleştirildi.

World Elevator & Escalator EXPO 2020, 18-21 Ağustos 2020 tarihleri ​​arasında Şangay Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Covid-19’a karşı yüksek dikkat ve önlem alınarak gerçekleştirilen fuar, Çin’in fuarlar da dahil olmak üzere çoğu iş faaliyetini yeniden başlatabildiğini de gösterdi.

Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Çin Asansör Derneği ve Çin Uluslararası Ekonomik ve Teknik Değişim Merkezi destekleriyle Şangay’da düzenlenen WEE Expo 2020, alınan güvenlik önlemleri eşliğinde katılımcılar ile ziyaretçileri buluşturdu.

Fuar şirketinin yaptığı açıklamaya göre, yoğunluğunu Çinli firmaların oluşturduğu 1.000’e yakın katılımcı toplam 100.000’i aşan profesyonel ziyeretçiyi ağırladı.

Asansör sektörünün en son ürünlerinin, teknolojilerin ve ilgili ekipmanların fuarda eksiksiz bir şekilde sergilendiğini ifade eden fuar yetkilileri, WEE Expo 2020’nin küresel asansör endüstrisinde kayda değer bir değişim ve işbirliği etkinliği olduğunu belirtti.

135.000 metrekarelik bir sergi alanı ile Şangay Ulusal Kongre ve Sergi Merkezi’nde 2’si asansör makinesi sergi salonu ve 3’ü asansör bileşeni salonu olmak üzere toplam 5 sergi salonununda yapılan Fuar’a; Mitsubishi, Hitachi, Toshiba, Otis, KONE, Schindler, Hyundai, Yongda, Kangli, Jiangnan Jiajie, Shenlong, Guangri, Xizi, Kuaiyi, Hengda Fuji, Shanghai Zhongao, Zhuhai Sanyo, Yida Express, Fast Branch, Lingwang, Shanghai Fuji, Kleeman, Hangzhou Theo, General Motors, Shandong Fuji, Lincoln, Dio, Beijing Shenghua ve diğer komple asansör makine şirketlerinin yanı sıra Ningbo Xinda, Ningbo Shen Ling, Wittur, New Times, Oriental Fidelity, Wuxi Huamei, Blu-ray, Huichuan, Tongrun, Shanghai Best, Old Port Shenling, Giant, Monteferro, Sevilla, Yangtze River Runfa, Ningbo Lilong, Suzhou Xinda, Quansheng Electromechanical, Ningbo Adcor, Zhanpeng Technology, Tianjin Goldman Sachs, Tongguan, Han’s Laser ve diğer asansör bileşenleri ve servis şirketleri katıldı. Katılımcılar, fuar aracılığıyla yeni teknolojilerini, yeni ürünlerini ve yeni hizmetlerini aktif olarak tanıtma, kurumsal markalarını pekiştirme, müşteri veya ortak bulma fırsatı yakaladı.

- 2019 Çin asansör verileri
2019 verilerine göre asansör üretimi, satışı ve ihracatı konularında Çin hala dünyanın en büyük ülkesi. Bunun yanında aynı zamanda en çok asansöre sahip ülke. 2019’un sonunda, Çin’deki asansör sayısı 7.097.500’e ulaştı ve yıllık asansör üretimi 1 milyonu aştı. Ayrıca 2019 yılında Çin’de 665 asansör üreticisi ve 14.000 asansör kurulum ve bakım hizmeti işletmesi bulunuyor.

2020’de, COVID-19’un etkisiyle küresel ekonomideki düşüş ve ticaret korumacılığı artmaya devam ediyor. Çin ekonomisi istikrarlı bir büyüme ile güçlü bir şekilde toparlanma eğiliminde. Çin asansör pazarının gayrimenkul, demiryolu taşımacılığı gibi faktörlerin itici gücü ile gelecekte de büyük bir gelişme alanına sahip olması bekleniyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0cfns2Z2kz
https://t.co/PHF4u8Z7BK https://t.co/Y3m7vTM81F
RT @RHisarciklioglu: Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. TOBB ile Oda ve Borsalar olarak ihtiyaç sahibi…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter