CNR AVRASYA ASANSÖR FUARI’NIN YENİ TARİHİ: 01-04 EYLÜL 2021

Türk asansör sanayinin en büyük ticaret platformlarından olan CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın yeni tarihi 01-04 Eylül 2021 oldu.

Özellikle ziyaret edecek uluslararası alım heyetleri, profesyonel satın almacılar ile birlikte çok sayıda katılımcı firma tarafından talep edilen, CNR Holding, TASİAD ve ASFED ortak kararı ile uygulanan bu tarih değişikliği, fuarın ticaret hacmine olumlu katkı sağlayacak.

CNR Holding’in yurt dışı acenteleri ve küresel iş ortakları tarafından da olumlu karşılanan ertelenme kararı hem katılımcılar, hem de sektör alıcıları açısından çok daha faydalı olacak.

Yerli ve yabancı en prestijli asansör ve yürüyen merdiven firmalarının uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, 2021’de, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Eylül 2021’de, CNR Avrasya Asansör Fuarı, Dünya asansör sektörünün en önemli temsilcilerini 5. kez profesyonel ziyaretçi ile bir araya getirecek. Tüm sektörün aynı çatı altında yer alacağı CNR Avrasya Asansör’de, yerli ve yabancı sektör alıcıları, katılımcı firmalar ile buluşacak.

CNR Avrasya Asansör Fuarı, AR-GE ve inovasyona ağırlık vererek kendini devamlı yenileyen asansör ve yürüyen merdiven sektörünün en büyük ticaret platformu olarak öne çıkacak. Fuarda, virüs bulaşma riskini en aza indirmeye yardımcı temassız çağrı sistemiyle çalışan asansörlerden, bakteri ve mikrop oluşumunu engelleyen çözümlere, kendi kendini temizleyen kabinlerden, buton yerine hologram teknolojilerine sahip asansörlere kadar tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

Alanında sektörün en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Asansör Fuarında, konut ve ticari bina asansörleri, hastane asansörleri, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılar, oto asansörleri, yük ve servis asansörleri, engelli asansörleri, yürüyen merdiven ve yürüyen yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknolojiler bir arada sergilenecek.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/q3Ju1cUK4S https://t.co/EEiA3WQDO3
https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter