Dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından olan interlift 2021, dünya çapında kendini gösteren pandemi krizinden etkilenmemiş görünüyor

Asansör endüstrisi için en önemli uluslararası platformlardan olan interlift, dünya çapında olumsuz etki oluşturan pandemi krizinden çok fazla etkilenmedi.

200’e yakın katılımcının kaydının alındığı interlift 2021, asansör bileşenlerinin önde gelen tedarikçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

interlift 2021, bugüne kadarki en başarılı organizasyon olan interlift 2019’u katılımcı sayısı bakımından geçecek gibi görünüyor.

Organizatörler tarafından uluslararası asansör endüstrisi için “güvenli ev” ve “Asansörlerin Evi” diye tabir edilen interlift ile ilgili açıklanan istatistiklere göre ziyaretçilerin% 87’si yatırıma katılıyor.

2021 yılı ticaret fuarları bakımından hareketli bir yıl olacak!

Mart ayında başlayan pandemi  krizinin ardından yaşanan kilitlenmeden bu yana asansör alanında uluslararası çapta sadece WEE Expo fuarı gerçekleştirildi. Ve 2020 yılında başka bir organizasyon yapılmadı. 2020 yılında yapılması planlanan fuarların 2021 yılına ertelenmesi ile yoğun bir fuar programı sektörü bekliyor. interlift de ertelenen fuarlar ile yoğun geçecek 2021 yılına, üç interlift temsilcisi Hanan Wang (Çin), Angela Vinci (Güney Avrupa) ve Bülent Yılmaz (Türkiye, Orta Doğu) ile interlift ekibi Joachim Kalsdorf, Sandra Geissler ve Winfried Forster ile hazırlanıyor.

 

Sergi salonlarının planlaması başladı

Şubat ayının sonunda başlayan sergi salonu (www.interlift.de adresinden indiriebilir) planlaması ağustos ayında tamamlanacak. 2019’daki salonlarla aynı alanlarında yapılacak olan interlift 2021, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Salı, 27 October 2020 14:57
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/cje7quZgmO https://t.co/tZ6ZmOdsF2
https://t.co/0cfns2Z2kz
https://t.co/PHF4u8Z7BK https://t.co/Y3m7vTM81F
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter