Interlift Fuarı, Dünya Asansör Sektörünü Buluşturdu Featured

Bu yıl yeni rekorlar ile kapılarını açan Interlift Fuarı, 17-20 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Augsburg kentinde düzenlendi. 44 bin metrekare alanda 574 katılımcı firma sayısı ile rekor kıran Interlift’i bu yıl 21 bin 260 kişi ziyaret etti.

 Interlift fuarı, 17-20 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Augsburg kentinde kapılarını açtı. Katılımcı ve ziyaretçi sayısını her geçen yıl arttıran Interlift, bu yıl toplamda 574 firma, 44 bin metrekare alan ve 21 bin 260 ziyaretçi sayısı ile yine göz doldurdu. Fuar şirketi tarafından yapılan açıklamada ziyaretçilerin yüzde 60’ının Almanya dışından ve 114 farklı ülkeden gelmiş olması da fuara ayrı bir ilginin oluşmasına neden oldu. Katılımcı ülkeler arasında 169 firma ile Almanya en çok katılım sağlayan ülke olurken sıralama şu şekilde devam etti: İtalya 96, Çin 68, İspanya 44 ve Türkiye 39.

 

Türkiye katılımcı firma sayısı ile ilk 5’te

Katılımcılarının toplamda 46 ülkeye ulaşması ile alanında dünya genelinde en çok ilgi gören organizasyonlardan bir tanesi olarak adlandırılan Interlift’e 114 farklı ülkeden de ziyaretçi geldi. Fuara katılan ülkeler arasında sırasıyla Almanya, İtalya, Çin, İspanya ve Türkiye ilk 5 ülkeyi oluştururken, diğer ülkelerden de ciddi markalar ziyaretçilerini ağırladı. Bir önceki fuarda dördüncü sırada yer alan Türkiye, İspanyol firmalarının fuara yoğun ilgi göstermesinden dolayı beşinciliğe düştü. Fuara 39 markası ile katılan ve ziyaretçilerini ağırlayan Türkiye’nin markaları ise şöyle; “Akar, Aksöz, Ametal, Arkel, İFO, Asge Metal, Aybey Elektronik, AYSAD, Bulut Makina, Centa, Efor Fuarcılık, Elektres, EMF Motor, CNR Expo, Fenac, Genemek, Güven Çelik Halat, Hedefsan, Has Asansör, İleri Lift, Kormas, Lift Vision Magazine, Lift-Co, Löher, Meneviş Plastik, Merih, Mik-el, Nergiz Kablo, Önersan, Opkon, Prolift, Rate, Stoper, Tekin Makina, TPM Asansör, Veldo, Zorlu.

 

Ziyaretçi yoğunluğu tatmin etti

Bu yıl havanın da son derece güzel olması nedeniyle önemli bir ziyaretçi sayısına ulaşan Interlift Fuarı’nı 21 bin 260 sektör profesyoneli takip etti. Ziyaretçi profilinin profesyonellerden oluşması katılımcıları memnun ederken, 114 farklı ülkeden olması da ayrı bir heyecan oluşturdu. Ziyaretçiler yine Interlift’te sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederken, aynı zamanda önemli işbirliklerine de imza attılar.

 

-Fuar ile eş zamanlı düzenlenen eğitimlerde sektördeki yenilikler yerinde takip ediliyor

Dünya genelinde üretim yapan firmalar, Interlift’te yeni teknolojilerini hedef pazarlara sunar iken, ziyaretçiler de fuar geneli eş zamanlı düzenlenen eğitim seminerleri ile hem yeni yasa ve yönetmeliklere hem de firmaların teknik sunumları ile yeni teknolojilere ulaşma fırsatı yakalıyorlar. Interlift dünya markalarını bir araya toplarken, firmaların yeni teknolojilerini ve ürünlerini sergilemesine, ziyaretçilerin de son teknolojileri yerinde incelemesine imkan sağlıyor.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

16-18 Mart 2020'de Cezayir'deyiz https://t.co/MA2iaImwPi
ON MARCH 16-18, 2020 LIFT SECTOR WILL MEET IN ALGERIA https://t.co/omtDM9IQHf
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayat… https://t.co/2f27JxJZ3F
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter