30’A YAKIN TÜRK FİRMASI, RUSSIAN ELEVATOR WEEK 2019’DA, ÜRÜNLERİNİ VE MARKALARINI TANITTI

Rusya ve Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) ülkelerinde asansör endüstrisinin ana etkinliği olan Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanları Fuarı Russian Elevator Week (REW), 26-28 Haziran 2019 tarihleri arasında, Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirildi. Fuara Türkiye'den de yoğun katılım oldu.

Rusya ve Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) ülkelerinde asansör endüstrisinin ana etkinliği olan Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanları Fuarı, Russian Elevator Week (REW), 26-28 Haziran 2019 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi (VDNH) ,Pavilion 75’te gerçekleştirildi.

Russian Elevator Week (REW), Rusya ve Avrasya Ekonomik Birliği’nde (AEB) asansör endüstrisinin önde gelen özel bir etkinliği. Sergi, ekipman ve parça üreticileri ve tedarikçileri, yedek parça satıcıları, kurulum ve servis kuruluşları, kurulum ve servis uzmanları, kentsel binaların ve sanayi tesislerinin mimarları ve tasarımcıları, şehir planlama kompleksi ve konut ile kamu hizmetleri sektörü, bilimsel toplum temsilcileri, yatırım ve geliştirme şirketleri gibi asansör endüstrisi pazarının tüm katılımcılarını bir araya getiren geniş çaplı bir iletişim platformu.

Etkinlik geleneksel olarak dünyanın en eski sergi alanlarından biri olan Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’nde (VDNH) yapıldı. 1939’da kurulan ‘Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’ sadece Rusya’nın merkezi sergi alanı değil, aynı zamanda da bir açık hava müzesi olarak kabul ediliyor. VDNH’nin 49 objesi 520 hektarlık bir alanda bulunuyor ve kültürel mirasın eserleri olarak tanınıyor. Russian Elevator Week (REW)’de bu sene üç gün boyunca; her türlü asansör, yürüyen merdiven, hareketli kaldırım, engelli insanlar için asansör, yedek parça ve bileşenler, otomasyon ve sevk sistemleri ve ayrıca kaldırma araçlarının üretimi, montajı ve servisi için gerekli olan tüm metaryelleri kapsayan geniş bir yelpazede, geniş çaplı bir sergi sunuldu.

Tüm ziyaretçiler asansör pazarındaki yenilikleri görme, endüstrinin potansiyel gelişimi hakkında bilgi edinme, en yeni trendler hakkında bilgi alma, paylaşma gibi fırsatlara sahip oldu.

REW’de güncel konular üzerine seminerler de düzenlendi. Seminer düzenlenen konular ise şöyleydi:
• Asansörlerin güvenliği.
• Ülkede asansör fonunun güncellenmesi için oluşturulması gereken koşullar.
• Engelli insanlar için engelsiz bir ortamın oluşturulması.
• Rusya pazarında ekipman sertifikası.
• Sanayi desteği için devlet programları.

REW’e Türkiye’den 30’a yakın firma katıldı
Dünyanın 15 ülkesinden en büyük yabancı firmalar Russian Elevator Week 2019’da açtıkları stantlarında yeni ürünlerini sergiledi. Önde gelen Rus üreticiler arasında yer alan Karacharovskiy Mekanik, Scherbinka Asansör, Evroliftmash, Chelyabinsky Asansör “Witchel”, “En-El”, “Transenergo” da fuardaki yerini aldı. Kore ve Çin’den de REW’e önemli sayıda katılım gerçekleşirken 2019 yılı için Türkiye’den fuara katılan firma sayısındaki artış dikkat çekti. 30’a yakın Türk asansör sektörü mensubu ihracatçı firma Russian Elevator Week 2019’da ürünlerini ve markalarını sergiledi.

Türkiye’den Russian Elevator Week Fuarı’na katılan firmalar şunlardı: ABT Poliüretan, AH&MET Asansör, Akar Makina, Arkel, Artı Kasnak, Asiller Asansör (Noble Door), Butkon, Can Lift, Centa, CNR (Avrasya Asansör Fuarı) Çelikray, Demas, Efelift Asansör, Eker Makina, EMA, EMAK, Genemek, GİSMAP, Has Asansör, Lift Vision Magazine, Yener Övünç Asansör, Özbeşler Asansör, Prolift, Prosis, Sanel Asansör, Sonar Fotosel, TPM Asansör, Vital Grup, Zorlu Asansör.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
https://t.co/kxtlr5NAlO
https://t.co/32QFeb6hzd
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter