BURSAD’DAN, Asansör Bölümlerine Destek

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD), 13 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirdiği aylık Yönetim Kurulu Toplantısı’nda asansör bölümü bulunan okulları ele alarak, eğitim ile ilgili konuları görüştü.

Bursa Asansör Sanayicileri Derneği (BURSAD), 13 Mart 2018 tarihinde düzenlediği aylık Yönetim Kurulu Toplantısı’nda; Bursa’da asansör bölümü bulunan 3 meslek lisesi okulunu; Has Asansör Mesleki Teknik Anadolu lisesi, Ovaakça Tarık Şara MTA Lisesi ve Hürriyet MTA lisesi’ni toplantılarına davet ederek, asansör bölüm öğrencileri ile ilgili konuları ele aldı. Toplantıda; öğrencilerin staj eğitimleri, okullarda yer alan ve eğitim amaçlı kullanılan asansörlerin eksikleri, eğitimde yer alan ders programları ve içerikleri masaya yatırıldı. Konular ile ilgili BURSAD Yönetim Kurulu Üyeleri gerekli notları alarak öğrencilere ve okullara destek olmak adına çalışmalara başlayacaklarını ifade ettiler. Toplantı diğer gündem maddeleri ve sektörel gelişmelerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

 

 

 

Yani anlatmak istediğim engellerimiz ne kadar büyük olursa olsun artık birilerinin taşı yerinden oynatması gerekmekte. Bunun için de el birliğine ve güç birliğine ihtiyacımız var. Sektörümüzde kıyasıya bir rekabet ortamı var. Ben diyorum ki önce birlik olmayı öğrenelim rekabetimizi sonraya saklayalım. Dernek politikamız öncelikle birleştirici olmaktır.”

 

  1. Ali Çatal Kimdir?

1987 yılı Konya doğumlu. İlk, orta, lise ve üniversite hayatının tamamı Konya’da geçti. Eğitim hayatı sonunda askerlik görevini tamamlayıp Konya’da özel bir asansör firmasında idare bölümünde işe başladı. 8 yıl boyunca asansör sektöründe aynı firmada çalışarak ihale, TOKİ takip, belgelendirme, malzeme temini, montaj, bakım vb. kısacası sektörün tüm alanlarında fiilen bulundu ve tecrübe edindi. 8 yılda edinmiş olduğu tecrübesini, 2015 yılı itibari ile asansör firmalarına danışmanlık hizmetleri aktarımı için kurduğu Öz Tasarım Asansör Mühendislik Hizmetleri LDT. ŞTİ. adı altında birleştirdi. 2018 yılı Mart ayı itibari ile de Konya Asansör ve Yürüyen Merdiven İşletmecileri Derneği’ni kurarak buradan sivil toplum kuruluşu faaliyetlerine başladı.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on Pazartesi, 14 May 2018 04:53
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Çok Okunanlar

Engelli Asansörleri

Engelli Asansörleri

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

AYBEY ELEKTRONİK

AYBEY ELEKTRONİK

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

ARDA ASANSÖR

ARDA ASANSÖR

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

Son Tweetler

@MuzafferYasar42 @ieeedumlupnarcs @RoyalCert_TR @DumlupinarOBS @dpukonsey @ieeetrsb @Dputv @GundemAsansor Muzaffer… https://t.co/UtvlZgfZWm
@MuzafferYasar42 @RoyalCert_TR @emoorgtr @bursaemo @MMOtmmob @MMOBursa @Bursad1994 @asansormuh @Bursagundemi Yaptığ… https://t.co/zoC4tOWelx
Asansör Vizyon ve Lift Vision İOS ve Android mobil uygulamaları çok yakında sanal marketlerde
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter

İçerik Galerisi

EMEKLİLİKTE YASA TAKILANLAR (EYT) SON VİRAJDA

FUAR RUSSIAN ELEVATOR WEEK  26-28 HAZİRAN TARİHİNDE YAPILACAK

15 SORUDA ALACAK SİGORTASI

KRİZLERDEN DAHA GÜÇLÜ ÇIKABİLMENİN  EN KOLAY YOLU: İHRACAT

LIFT EXPO CEZAYİR 2018: TÜRK ASANSÖR ÜRETİCİLERİ  CEZAYİR’E ÇIKARMA YAPTI

ARKEL'DEN KAPI KONTROL KARTI: "KM - 30S"

LIFT-ASIST’TEN TÜRKİYE’DE BİR İLK: ASANSÖRDE KALMA SORUNUNA SON

EMAK ASANSÖR, GLOBAL MARKA  OLMAK İÇİN YENİLİKÇİ ÜRÜNLER GELİŞTİRİYOR

TURKLIFT ASANSÖR, ÜRETİM VE  SERVİS HİZMETLERİNİ BİR ARADA SUNUYOR