FUAR RUSSIAN ELEVATOR WEEK 26-28 HAZİRAN TARİHİNDE YAPILACAK

Russian Elevator Week (REW) etkinliğinin tarihi değişti. Daha önce 18-20 Haziran 2019’da yapılması planlanan REW’in tarihi 26-28 Haziran 2019 olarak güncellendi.


Rusya ve AEB ülkelerinde asansör endüstrisinin ana etkinliği olan Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanları Fuarı Rusya Asansör Haftası (REW) tarih değiştirdi. Daha önce 18-20 Haziran 2019’da yapılması planlanan REW, 26-28 Haziran 2019’da yine Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’nde (VDNH) Pavilion 75’te gerçekleşecek.

Tarih değişimi ile ilgili olarak fuar organizatörü tarafından yapılan açıklamada, REW’in katılım şarları ve sergi mekanında herhangi bir değişiklik yapılmadığı, tarihte yapılan değişikliğin aynı tarihlerde geniş katılımlı bir resmi program olmasından kaynaklı olduğu söylendi.

 

 Russian Elevator Week (REW), Rusya ve AEB’de asansör endüstrisinin önde gelen özel bir etkinliği. Sergi, ekipman ve parça üreticileri ve tedarikçileri, yedek parça satıcıları, kurulum ve servis kuruluşları, kurulum ve servis uzmanları, kentsel binaların ve sanayi tesislerinin mimarları ve tasarımcıları, şehir planlama kompleksi ve konut ile kamu hizmetleri sektörü, bilimsel toplum temsilcileri, yatırım ve geliştirme şirketleri gibi asansör endüstrisi pazarının tüm katılımcılarını bir araya getiren geniş çaplı bir iletişim platformu.

 

Etkinlik geleneksel olarak dünyanın en eski sergi alanlarından biri olan Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’nde (VDNH) yapılacak. 1939’da kurulan ‘Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’ sadece Rusya’nın merkezi sergi alanı değil, aynı zamanda da bir açık hava müzesi olarak kabul ediliyor. VDNH’nin 49 objesi 520 hektarlık bir alanda bulunuyor ve kültürel mirasın eserleri olarak tanınıyor.

 

Russian Elevator Week (REW)’de bu sene üç gün boyunca; her türlü asansör, yürüyen merdiven, hareketli kaldırım, engelli insanlar için asansör, yedek parça ve bileşenler, otomasyon ve sevk sistemleri ve ayrıca kaldırma araçlarının üretimi, montajı ve servisi için gerekli olan tüm metryelleri kapsayan geniş bir yelpazede, geniş çaplı bir sergi sunulacak.

 

 

Dünyanın 15 ülkesinden en büyük yabancı firmalar yeni ürünlerini sergileyecek. Katılımcılar arasında Kleemann, Fermator, Giovenzana, Doppler, Orona, Canny, DIAO, Ah&Met Asansör gibi endüstri liderleri var. Önde gelen Rus üreticiler arasında yer alan Karacharovskiy Mekanik, Scherbinka Asansör, Evroliftmash, Chelyabinsky Asansör “Witchel”, “En-El”, “Transenergo” da fuardaki yerini aldı. Kore ve Çin’den REW’e önemli sayıda  katılım gerçekleşecek.

 

Tüm ziyaretçiler asansör pazarındaki yenilikleri görme, endüstrinin potansiyel gelişimi hakkında bilgi edinme, en yeni trendler hakkında bilgi alma, paylaşma gibi fırsatlara sahip olacak.

 

REW’de güncel konular üzerine seminerler de düzenlenecek. Seminer düzenlenecek konular ise şöyle:

  • Asansörlerin güvenliği.
  • Ülkede asansör fonunun güncellenmesi için oluşturulması gereken koşullar.
  • Engelli insanlar için engelsiz bir ortamın oluşturulması.
  • Rusya pazarında ekipman sertifikası.
  • Sanayi desteği için devlet programları.

 

Rusya Asansör Haftası sergisi, devlet yetkilileri ve sanayi dernekleri ve kuruluşları tarafından da destekleniyor.

 

REW organizatörleri tüm okurlarımızı, Rusya ve AEB ülkelerindeki asansör endüstrisindeki ana etkinliğin katılımcıları ve konukları arasında görmekten mutluluk duyacaklarını bildirerek sizleri Russian Elevator Week 2019’a davet ediyor.

web sitesi: www.lift.vdnh.ru

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

İŞ = STRES

04-01-2020 3235 Makaleler

reklam3

Çok Okunanlar

Engelli Asansörleri

Engelli Asansörleri

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

AKSÖZ ASANSÖR

AKSÖZ ASANSÖR

Mar 20, 2018 Rate: 1.00

ARDA ASANSÖR

ARDA ASANSÖR

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

Son Tweetler

https://t.co/JhlvuQDSRf https://t.co/cGX1Z3tYxU
Derginiz yolda...Sağlıkla okumanız dileğiyle... https://t.co/e8PJ5Gexzf https://t.co/whrFFhYY5C
den/dan Instagram
asansorvizyondergisi https://t.co/f5GeBz3Adp . . . . . . . #asansörvizyondergisi #asansor #asansör #lift… https://t.co/5sVVWPcm8Z
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter

İçerik Galerisi

İNŞAAT SEKTÖRÜ & YERLİ ÜRETİM

BAKAN KURUM: İNŞAAT MALZEMELERİ %100 YERLİ OLACAK

“BİRLİĞİMİZİN TEMEL AMAÇLARINDAN BİRİ MÜTEAHHİTLERİMİZİN PROJELERİNDE YERLİ ÜRÜN KULLANIMINI TEŞVİK ETMEKTİR”

DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE YERLİ ÜRETİMİN DESTEKÇİSİYİZ

İTHAL EDİLEN ÜRÜNLERİN TAMAMINA YAKINI ÜLKEMİZDE ÜRETİLİYOR

BAŞKAN  YUSUF ATİK - YERLİ ÜRETİM TÜRKİYE ASFED'İN  ANA GÜNDEMİ

EKONOMİK  RENKLİ  ÇÖZÜMLER

DEVAS ASANSÖR

YERLİ ÜRÜNLERİN TERCİH EDİLMESİNE YÖNELİK OLARAK İTHAL ÜRÜNLERE EK VERGİLER GETİRİLEBİLİR