“ASCEN.TEC 2020” İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI!

1. “Ascen.tec” in beklenmedik başarısından sonra, bir sonrakinin hazırlıkları çoktan başladı. 2. “Ascen.tec”, 22-24 Mayıs 2020 tarihlerinde Atina'da gerçekleşecek.

Yunanistan’da yeni bir fuar doğdu: “Ascen. tec - Elevator Techno- logies”. İlk etkinliğin beklenenin üzerinde başarı göstermesinin ardından bir sonraki etkinlik için hazırlıklar şimdiden başladı.

“Asce.tec 2019” da yer alan katılım- cıların memnuniyetlerini dile getire- rek 2020’de düzenlenecek olan 2. Ascen.tec - Elevator Technologies fuarında tekrar yer alma niyetlerini belirtmelerinin ardından 22 - 24 Mayıs 2020 tarihlerinde Atina’da yapılacak olan fuarın hazırlıklarına hız verildi. Organizasyon ekibi, Yunanistan’da asansör sektörün- de lider sergi olmayı hedefleyen daha büyük ve daha eksiksiz bir etkinlik hazırlıyor. Yunanistan’ın başkenti Atina’da, Technoekdotiki ve T-Press organizatorleri tarafından düzenlenen Uluslararası Ascen.tec fuarının ilki Atina’ya yakın Paiania kentindeki Akdeniz Fuar Merkezi’nde 10-12 Mayıs tarihlerinde düzenlenmişti. Fuara ülke çapında büyük bir katılım oldu.

7 ayrı teknik dergi ve 7 web sitesi ile Yunanistan’ın en büyük teknik yayıncılık şirketi olan “Technoekdotiki / T-Press’s” tarafından asansör endüstrisi için düzenle- nen fuar, beklenenin üzerinde ilgi gördü. Fuar katılım- cılar ile ziyaretçiler bir sonraki buluşma için randevula- rını çoktan yeniledi. 10 yıl aradan sonra Yunanistan’da asansör sektörün- de ilk kez tamamen uzmanlaşmış ve güvenilir bir fuar düzenlendi. Uzun bir aradan sonra düzenlenen fuar katılımcılardan ve ziyaretçilerden tam not aldı. Sergi, sektördeki firmaların ve kurumların katılımıyla desteklendi. Ülkenin dört bir yanından katılım çok büyüktü. Üç gün süren fuar boyunca, sektörden ve ilgili sektörlerden profesyonellerin birbirleriyle tanışma, görüş alışverişinde bulunma ve yeni işbirlikleri kurma imkânı oldu. Üreticiler; belgelendirme kuruluşları, itha- latçı ve bayi temsilcileri, asansör montör firmaları ve bakımcıları, ev sahipleri, inşaatçılar, inşaat mühendis- leri, mimarlar ve ayrıca belediyeler ile kamu kuruluşla- rının temsilcileri ile bir araya geldi. Serginin yanı sıra “Ascen Tec Forum” ile de asansör sektörünün her yönü masaya yatırıldı. Kilit piyasa oyuncuları ortak zorluklar ve kazanımlar hakkında görüşlerini tartışma, paylaşma ve çalışmalarını sunma fırsatını buldu.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Çok Okunanlar

Engelli Asansörleri

Engelli Asansörleri

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

ARDA ASANSÖR

ARDA ASANSÖR

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

AYBEY ELEKTRONİK

AYBEY ELEKTRONİK

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

Son Tweetler

den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. https://t.co/5pfeNlrAZl
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter

İçerik Galerisi

ASANSÖR FİRMALARI, TURAB’A KATILDI

ASANSÖR  SEKTÖRÜ 2019 YILINI NASIL GEÇİRDİ?

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNÜ UNUTMAYINIZ…

CNR, ASANSÖR İHRACATINI ŞANSA BIRAKMIYOR!

PSİKOLOJİK YILDIRMA (MOBBING)

HPMONT TEKNOLOJİ 5. YURT DIŞI ŞUBESİNİ TÜRKİYE'YE AÇTI

AMETAL YENİ FABRİKASINA TAŞINDI

ASP MÜHENDİSLİK, MARMARA BÖLGESİ’NDEN MÜŞTERİLERİNİ KAYSERİ'DE AĞIRLADI

PROCUBE İLE İYON YAZILIM ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU