AVRASYA ASANSÖR FUARI EKİM 2020’YE DAHA GÜÇLÜ HAZIRLANIYOR

CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sanayini 5. kez buluşturmaya hazırlanıyor. Asansör sektörünün yeni tasarım ve hizmetlerinin sergileneceği, katılımcı ve sektör alıcılarının uluslararası iş bağlantılarını artıracak olan Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı; katılımcı firmalara sağladığı geniş network imkanı ile ekim 2020’ye daha güçlü hazırlanıyor.

Asansör sektörünün yeni tasarım ve hizmetlerinin sergileneceği, katılımcı ve sektör alıcılarının uluslararası iş bağlantılarını artıracak olan Uluslara- rası Avrasya Asansör Fuarı; katılımcı firmalara sağladığı geniş network imkânı ile Ekim 2020’ye daha güçlü hazırlanıyor.

Dünyanın sektör bazında önemli fuarlarından biri olan Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, CNR Expo’nun 30 bin metrekarelik sergi alanında düzenlenecek. CNR Holding’in, aralarında Almanya, İngiltere, Irak, Malezya, S. Arabistan, Lübnan, Rusya, Çekya, Makedonya, Bulgaristan, Romanya ve Pakistan’ın da bulunduğu ve hedef ülkeler olarak belirlediği 62 ülke için alım heyeti çalışmaları ise aralıksız devam ediyor. 2020 yılının tek uluslararası buluşması CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sanayini aynı çatı altın- da birleştirecek. Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, asansör sanayinin lider firmalarının yeni ürün ve hiz- metlerine ev sahipliği yapacak. 21–24 Ekim 2020 tarihleri arasında organize edilecek olan CNR Avrasya Asansör Fuarı, Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olma iddiasının yanında, sektörün uluslararası ticaretine de büyük katkılar sunmayı hedefliyor.

Fuar yetkilileri Türk asansör sektörüne sunulacak katkılardan en büyüğünü, CNR Holding’in Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA -Global Pazar İstihbarat Sistemi’nin sağlayacağını kaydetti. Fuar yetkiileri, “AR-GE ve inovasyona ağırlık veren Türk asansör sektörü için dünyanın her yerindeki potansiyel sektör alıcılarına ulaşan BIA, özellikle daha önce Türkiye piyasasına girmemiş alıcılarla birebir görüşmeler gerçekleştirerek bu alıcıların CNR Avrasya Asansör Fuarı’na gelmelerini sağlayacak.” dedi.

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Çok Okunanlar

Engelli Asansörleri

Engelli Asansörleri

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

ARDA ASANSÖR

ARDA ASANSÖR

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

AYBEY ELEKTRONİK

AYBEY ELEKTRONİK

Mar 20, 2018 Rate: 0.00

Son Tweetler

den/dan Instagram
Az önce bir fotoğraf paylaştı https://t.co/6S77FEfcNG
https://t.co/wBYsY4dQRc
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. https://t.co/5pfeNlrAZl
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter

İçerik Galerisi

ASANSÖR FİRMALARI, TURAB’A KATILDI

ASANSÖR  SEKTÖRÜ 2019 YILINI NASIL GEÇİRDİ?

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNÜ UNUTMAYINIZ…

CNR, ASANSÖR İHRACATINI ŞANSA BIRAKMIYOR!

PSİKOLOJİK YILDIRMA (MOBBING)

HPMONT TEKNOLOJİ 5. YURT DIŞI ŞUBESİNİ TÜRKİYE'YE AÇTI

AMETAL YENİ FABRİKASINA TAŞINDI

ASP MÜHENDİSLİK, MARMARA BÖLGESİ’NDEN MÜŞTERİLERİNİ KAYSERİ'DE AĞIRLADI

PROCUBE İLE İYON YAZILIM ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU