FUAR RUSSIAN ELEVATOR WEEK 26-28 HAZİRAN TARİHİNDE YAPILACAK

Russian Elevator Week (REW) etkinliğinin tarihi değişti. Daha önce 18-20 Haziran 2019’da yapılması planlanan REW’in tarihi 26-28 Haziran 2019 olarak güncellendi.


Rusya ve AEB ülkelerinde asansör endüstrisinin ana etkinliği olan Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanları Fuarı Rusya Asansör Haftası (REW) tarih değiştirdi. Daha önce 18-20 Haziran 2019’da yapılması planlanan REW, 26-28 Haziran 2019’da yine Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’nde (VDNH) Pavilion 75’te gerçekleşecek.

Tarih değişimi ile ilgili olarak fuar organizatörü tarafından yapılan açıklamada, REW’in katılım şarları ve sergi mekanında herhangi bir değişiklik yapılmadığı, tarihte yapılan değişikliğin aynı tarihlerde geniş katılımlı bir resmi program olmasından kaynaklı olduğu söylendi.

 

 Russian Elevator Week (REW), Rusya ve AEB’de asansör endüstrisinin önde gelen özel bir etkinliği. Sergi, ekipman ve parça üreticileri ve tedarikçileri, yedek parça satıcıları, kurulum ve servis kuruluşları, kurulum ve servis uzmanları, kentsel binaların ve sanayi tesislerinin mimarları ve tasarımcıları, şehir planlama kompleksi ve konut ile kamu hizmetleri sektörü, bilimsel toplum temsilcileri, yatırım ve geliştirme şirketleri gibi asansör endüstrisi pazarının tüm katılımcılarını bir araya getiren geniş çaplı bir iletişim platformu.

 

Etkinlik geleneksel olarak dünyanın en eski sergi alanlarından biri olan Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’nde (VDNH) yapılacak. 1939’da kurulan ‘Ulusal Ekonomi Başarıları Sergisi’ sadece Rusya’nın merkezi sergi alanı değil, aynı zamanda da bir açık hava müzesi olarak kabul ediliyor. VDNH’nin 49 objesi 520 hektarlık bir alanda bulunuyor ve kültürel mirasın eserleri olarak tanınıyor.

 

Russian Elevator Week (REW)’de bu sene üç gün boyunca; her türlü asansör, yürüyen merdiven, hareketli kaldırım, engelli insanlar için asansör, yedek parça ve bileşenler, otomasyon ve sevk sistemleri ve ayrıca kaldırma araçlarının üretimi, montajı ve servisi için gerekli olan tüm metryelleri kapsayan geniş bir yelpazede, geniş çaplı bir sergi sunulacak.

 

 

Dünyanın 15 ülkesinden en büyük yabancı firmalar yeni ürünlerini sergileyecek. Katılımcılar arasında Kleemann, Fermator, Giovenzana, Doppler, Orona, Canny, DIAO, Ah&Met Asansör gibi endüstri liderleri var. Önde gelen Rus üreticiler arasında yer alan Karacharovskiy Mekanik, Scherbinka Asansör, Evroliftmash, Chelyabinsky Asansör “Witchel”, “En-El”, “Transenergo” da fuardaki yerini aldı. Kore ve Çin’den REW’e önemli sayıda  katılım gerçekleşecek.

 

Tüm ziyaretçiler asansör pazarındaki yenilikleri görme, endüstrinin potansiyel gelişimi hakkında bilgi edinme, en yeni trendler hakkında bilgi alma, paylaşma gibi fırsatlara sahip olacak.

 

REW’de güncel konular üzerine seminerler de düzenlenecek. Seminer düzenlenecek konular ise şöyle:

  • Asansörlerin güvenliği.
  • Ülkede asansör fonunun güncellenmesi için oluşturulması gereken koşullar.
  • Engelli insanlar için engelsiz bir ortamın oluşturulması.
  • Rusya pazarında ekipman sertifikası.
  • Sanayi desteği için devlet programları.

 

Rusya Asansör Haftası sergisi, devlet yetkilileri ve sanayi dernekleri ve kuruluşları tarafından da destekleniyor.

 

REW organizatörleri tüm okurlarımızı, Rusya ve AEB ülkelerindeki asansör endüstrisindeki ana etkinliğin katılımcıları ve konukları arasında görmekten mutluluk duyacaklarını bildirerek sizleri Russian Elevator Week 2019’a davet ediyor.

web sitesi: www.lift.vdnh.ru

Rate this item
(0 votes)
Haber Servisi

Asansör Vizyon Haber Servisi

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

reklam3

Son Tweetler

https://t.co/0HYiCqffwA
https://t.co/ALozO7UtoC
RT @IPEKUMUTDUNYASI: #DMDyibirlikteduyuralım çocuklarımız için mücadeleye devam @FOXTurkiye @FOXhaber @ShowTV @startv https://t.co/mXH8VO0o…
Takip Et Asansor Vizyon on Twitter