Spinamba para yatırma işlemlerinde kullanılan yöntemler  tüm bahis severlere ulaşabilmek adına geniş bir yelpazeye sahiptir. Sanal kartlardan, banka uygulamalarına onlarca yatırım seçeneklerinden istediğinizi kullanarak günün her saati para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Spinamba Para Yatırma Yöntemleri

Banka havalesi : Banka havalesi ile minimum 200 TL yatırımlarınızdan önce canlı desteğe bağlanarak güncel hesap bilgilerini istemelisiniz.

Cepbank : En az 20 TL ve en fazla 1000 TL yatırım limiti bulunan cepbank seçeneğini tüm bankaları kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızdan kendi numaranıza göndererek gerçekleştirdiğiniz yatırımlarınız 1 saat sonra Spinamba hesabınıza tanımlanıyor.

Ecopayz : Ecopayz sanal hesabınız üzerinden en az 1 TL yatırabiliyorken en fazla 20.000 TL ye kadar yatırımlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Astropay : Astropay ön ödemeli kartlar ile en az yatırılması gereken tutar 10 dolar olarak belirtilmiştir.

Paykasa : Paykasa yatırım yöntemi ile minimum 10 Euro yatırım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Jeton  Kart :  Jeton kart ile en az 10 TL lik yatırım yapmanız gerekmektedir.

Kripto Paralar : Minimum 1 TL maximum 100.000 TL yatırım limiti ile Başta Bitcoin olmak üzere, Litecoin, Dash, Dogecoin, ,Ripple, Lumen, Ethereum, Augur Rep, Zcash, Iconomi, Melon, Gnosis gibi kripto paralar aracılığıyla Spinamba sitesine yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz.